Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanál egy részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanál egy részeg csókot a párodnak?

Figyelt kérdés

több mint egy éve voltunk együtt a barátommal...

azonnal kidobtam, ahogy mástól meghallottam. Ő nem is mondta el, mintha mi sem történt volna...aztán szembesítettem.

egy napig csak könyörgött. aztán kértem pár napot, had gondoljam át, mondtam, hogy közbe ne keressen.

nem is keresett, semmilyen formában...

még így is szeretem....mit tegyek? :(


2012. márc. 14. 19:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, ő 22
2012. márc. 14. 19:26
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Megbocsátanál egy részeg csókot a párodnak?

Igen.


...mit tegyek?

Hívd vissza!

:)

2012. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem bocsátaná meg mert ha szeret akk részegen sem csal meg. Mert ha tudja h nem bírja akk nem kell annyit inni, meg a piától nem lesz amnéziás és tudja h van párja.
2012. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2. igen, én is így gondolom....
2012. márc. 14. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
részegnek lenni nem kifogás vagy jó érv.. de legalább egy 'miértet' elmagyaráz.. mert neki az a lány nem volt komoly, azt jelenti.. de ne hagyd hogy játszon veled, és tisztázzátok mindent. Írj talán rá egy SMSt.. és a reaktióából sokminden kiderül..
2012. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Senki Alfonz ***** válasza:
0%

Ne viccelj, hivd fel, és mond meg neki hogy megbocsátottál , és ne hánytorgasd fel neki késöbb se a dolgot.


Egyet értek abban hogy a részegség nem mentesiti az ember a tettei következményei alól , de sok olyan dolog van amit megtesz az ember részegen de józanul meg se fordulna a fejében



35/F

2012. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Mint mondtam bátrabb lesz de nem emnéziás. És még annyi gerinc sem volt benne h ő mondja el
2012. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
én nem bocsájtanám meg, az meg még gáz is, hogy mástól tudtad meg...
2012. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Dögi ***** válasza:
81%
NEM bocsátanék meg. Aki nem tud uralkodni magán, az ne igyon. Én tudok, elvárom a páromtól is hogy tudjon. 22/F
2012. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A hazugság nagyobb bűn, mint maga a csók...
2012. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!