Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha színre lép a harmadik ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha színre lép a harmadik ki a hibás?

Figyelt kérdés
A megcsaló, a megcsalt vagy a harmadik..

2012. máj. 1. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
A negyedik.
2012. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerű: mindhárom. Megcsalt: valamit nem nyújt/nem megfelelően nyújt a megcsalónak, aki ezért félrelép, a harmadik pedig ha tud erről, akkor bezárult a kör.
2012. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
A párkapcsolatban lévő két fél,egyértelműen.Nyilván mindketten elrontottak valamit,amitől a kapcsolatukon úgymond egy rés keletkezett,köztük pedig egy bizonyos szakadék.Mindketten hibásak.
2012. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 ASOT ***** válasza:
52%

sorban.


1-es az aki MEGCSALJA a párját (mert ha sz@r a kapcsolat és megcsalná akkor hagyja ott szakítson)


2-es az akit MEGCSALTAK. mert 1 kapcsolat 2 emberen múlik és valami hiányzik a kapcsolatból, valami ami már jóideje nicns avagy haldoklik és nem veszi észre és nem beszélnek ezek szerint túl gyakran egymással, 2-őjükről.


3-as pedig akivel megcsalta a párját..habár az kevésbé. Mert ha egyik félt sem ismeri és neki nincs párja akkor neki volt egy jó napja (ugyan is ha neki lenne valakije és azzal lefeküdne más azt sem érdekelné)

2012. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a megcsalt nem minden esetben hibás. A másik kettő egyértelműen az, feltéve, hogy a harmadik tud a megcsaltról.
2012. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Kár bonyolítani: a férfi. :)
2012. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ASOT ***** válasza:
14%
ja igaz :) mindig a férfi a hibás...
2012. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Akit megcsaltak, az SOHA NEM HIBÁS. Van szája a párjának, akkor mondja el, hogy ez+az nem teszik, változtasson, vagy áljon oda azzal, hogy vége, de a háta mögött átb...ni-megalázni valakit, majd még ezek után őt hibáztatni eléggé álszent és primitív dolog.
2012. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

ma 21:06!


neked is sok eszed van marhára!


mindenki hibás , ahogy ASOT írta a 2. pontban igen 2 félen múlik a kapcsolat.


de biztos téged is megcsaltak már és azért ez a válaszod!

de majd mindjárt válaszolsz h téged sosem ááá dehogy!

2012. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én sem értek egyet a 21.06-sal. A megcsaltnak is észre kell vennie. hogy valami nincs rendben, valami már nem működik. De könnyebb a homokba dugni a fejet és mást hibáztatni. Az én véleményem szerint a megcsalt és a megcsaló egyaránt hibás. A harmadik mindig csak okozat, soha nem ok!

Nem harmadik vagyok, hanem megcsalt. Csak volt időm sokat gondolkozni és rájöttem, hol b@sztam el. De többé biztosan nem fogom :)

2012. máj. 1. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!