Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan csak én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan csak én vagyok a hibás? Csak én?

Figyelt kérdés

az exemmel 20 hónapja voltunk együtt de az utóbbi 3-4 hónapban eléggé elhanyagolt. nem hívott nem keresett nem érdeklődött utánnam. én hiába törtem magam h helyrejöjjünk semmi nem javult. megmondtam neki h változtasson a dolgokon mert én egyedül kevés vagyok. a helyzet változatlan maradt. szünetet kértem tőle h átgondolhassam a dolgokat. de közben volt egy ismerősömmel egy aprócska kis szájrapuszi. de a volt barátom mikor szünetet kértem felment az én facebook oldalamra. elolvasta az üzeneteimet és mindent megtudott. és így nagyon csúnyán szakított velem. én tényleg nagyon szerettem de tényleg de annyira elhanyagolt és nem is mindig éreztem úgy h szeret. volt köztünk egy kis távolság ezért csak hétvégén találkoztunk de akkor mindig. hétközben neten beszéltünk. de most szerintetek csak én vagyok a hibás?

én 18/L ő 19/F


2012. ápr. 26. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem csak te vagy, viszont ha ez fordított esetben történik, te kiakadtál volna? igen. egyébként ő biztos szeretett hogyha így kiakadt.
2012. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb, hogy vége lett.Ő nem nagyon törte magát a kapcsolatért...
2012. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 I am God ***** válasza:
Hát nem csak Te vagy a hibás, de az a gond, ha nem meg fel a facebookodra (Ami megjegyzem egy szar szemét szar dolog, mellesleg miért is tudja a jelszavad???!!!) akkor nem tudta volna meg valószínüleg soha. Ez az egészséges kapcsolaton kívül esik. Okos dolog ilyenkor a szakítás. Ki milyen formában rendezi, az egyéni.
2012. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy hibás lennél,

mert nincs is miben.... ennek már rég vége van

2012. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!