Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért viseli el ezt egy nö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viseli el ezt egy nö?

Figyelt kérdés
Van egy ismerösöm aki élettársi kapcsolatban él van egy kisfiúk is de a férfi állandóan össze vissza csalja, és a nő persze tudja hiába nézi hülyének. Ezenkivül eljár bulizni ugy viselkedik mint egy 16 éves sokat iszik stb. És lassan mindketten közelednek a 40 hez. (Félreértés ne essék nem én vagyok az aki ebben benne van de nagyon érdekelne valaki miért képes ezt igy elviselni?)

2012. máj. 24. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:

ez biz kapuzárási pánik.

vagy egyszerűen ilyen az öreg.

2012. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezt csinálja pasi több mint 4 éve lehet hogy elötte is csak akkor még nem ismertem öket.
2012. máj. 24. 12:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán a gyereket nem akarja elszakítani az apjától, nem gondolod?
2012. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az is elöfordulhat de gyerek 5 éves szerintem inkább most mint 10 pár éves korában és egy gyerek komolyan összetart egy ilyen igazából semmit érö kapcsolatot mármint persze szeretik de minden normálisabb ember meg tudja oldani a gyerekkel a kapcsolatot akkor is ha nincsenek már együtt
2012. máj. 24. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annak a nőnek fontosabb a férje, mint a saját büszkesége. Szereti - van ilyen. Időnként félrelép, na és? Lehet hogy ez kevésbé fontos, mint hogy jó apa, megértő társ stb. mittudomén. Lehet, hogy tisztában van vele, hogy a férfiak 70%-a legalább alkalmanként megcsalja a párját, úgyhogy nem tartja érdemesnek váltani emiatt. Biztos van valami oka, ezt egy kívülállónak miért nehéz elfogadni?
2012. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nehéz elfogadni csak egyszerüen szeretném kicsit átlátni hogy miért képes valaki ennyi mindent lenyelni a másikért
2012. máj. 24. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én anyagi jólétre gondolok.

Én nem maradnék együtt egy palival, akivel már semmi közös nincs köztünk, hacsak nem elfogadom, hogy már csak "lakótársak" vagyunk egy közös gyerekkel (akinek a félreértések elkerülése végett nincs borzasztóbb annál, minthogy végig nézze, hogy a szülei muszájból vannak együtt és amúgy nem is szeretik egymást, neadjisten még ordibálnak/üvöltöznek is egymással) és inkább maradok ebben az anyagi jólétben. De akkor tutira nem érdekelne már a férjem, mert ha szeretem, nem hiszem, hogy el tudnám viselni ezt. Lehet a nő is félrelép.

Tényleg nem tudom.

2012. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó tünik a leglogikusabbnak ha végig gondolom mert a csaj nehezen szerzett munkát nincs tul sok végzettsége, és nem keres nagyon sokat. Köszönöm a válaszokat, nagy ur a pénz de ennyire?!:S
2012. máj. 24. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, akinek állandóan félrelépett a férje. Tudta nagyon jól. De mindig azt mondta, hogy egyébként jól megvannak, és jól keres a férje. Hol talál magának még egy ilyet? És nem volt gyerekük sem. Egyszer szétköltöztek emiatt, a pasi visszakönyörögte magát. De nem változott meg. 7 év együttélés után végül elváltak.


Van ilyen, bizonyára az ismerősöd is azt gondolja, nem találna mást magának. Pláne, hogy gyerekkel nem is olyan könnyű társat találni. És a gyereknek is enni kell adni. Szóval ha nem keres valami jól, akkor nem fogja otthagyni. Legalábbis egyelőre. Honnan tudod, hogy ő is nem tekintget kifelé? A barátnőm is utána vált el a férjétől, hogy rájött, még mindig elég jó nő, hogy találjon jobb társat magának. Persze 40 fel ez már egyre nehezebb.

2012. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz, és tényleg jó nő jó alakja van,és szerintem simán kinéz 32 nek.. hát én is remélem hogy talál magának jobbat, szerintem ezt ő se gondolhatja komolyan hogy igy akarja leélni az élete hátralévő részét .. :S
2012. máj. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!