Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel egy suliba járunk és aki nekem is és egy haveromnak is tetszik. Hogyan legyek én a győztes, úgy hogy ne menjen rá a haverommal való kapcsolatom? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ő (mármint a haverom)hazaút szempontjából előnyösebb helyzetben van,mert ugyanarra mennek haza,így valamivel több időt tud a lánnyal tölteni.A suliban viszont én ülési helyzetből fakadóan többet dumálok vele (pl:óra közben) mivel közel ülök hozzá.Nem igazán mondjuk ki egymásnak a haverommal hogy tetszik nekünk,csak látszik mindkettőnkön,hogy mi a helyzet.Mi az a módszer amivel megszerezhetném magamnak a lányt,úgy hogy ne haragudjon meg rám a haverom?
2010. márc. 30. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs ilyen módszer, és a csaj is észrefogja venni, aztán kiröhög mindegyikőtöket.
2010. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért röhög ki mert tetszik nekünk?Nem olyan helyen csajozok ahol ilyen lányok vannak XD
2010. márc. 30. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:

szija!

hát ez nem egyszerű! mert ha te jössz össze a csajjal, akkor a haverod,tuti megfog sértődni, de ha ő jönne össze a csajjal,akkor teis, nem?? :S velem is volt ilyen,hogy egyik barátnőmmel ugyanaz a srác tetszett nekünk,és ő jött vele össze, az eleján nagyon kiakadtam,össze is vesztünk,de aztán arra jutottunk, hogy énis ezt tettem volna az ő helyébe :) meg aztán 2 hét múlva szakítottak is,szóval xD

de ebbe nehéz tanácsot adni,mert valahogy,valamelyikőtöknek szar lessz :/

2010. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!