Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm de nem tudok szakítani vele mert ő az első olyan lány akit tényleg szeretek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy pincebuliban voltunk ahol is a saját szemem láttára rámászott egy srácra. Mentségére legyen szólva hogy ivott sokat (bár megkértem, hogy ne tegye) ami befolyásolhatta ... ebben a helyzetben voltunk 3 hete is de ő folyamat azt hajtogatja, hogy szeret. Nem tudom mit kellene tennem per pillanat mert nagyon szeretem!!!!!!!!

2012. jún. 10. 18:22
1 2 3
 1/21 -=Koldus=- ***** válasza:

Hülye vagy, ha vele maradsz!!

Meg mi az, hogy mentségére legyen, hogy ivott és úgy mászott rá a srácra? Ez nem mentség. Ha valakit szeretek akkor részegen sem tudnám megcsalni.

2012. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát azért ez így nem volt semmi tőle ha a te szemed láttára csinálta. Az, hogy ivott nem mentség a megcsalásra. Én a helyedbe szakítanék vele, mert ha egyszer megtette megteheti többször is és kifog teljesen használni. Na meg ha előtted ezt csinálta mit csinálna akkor ha nem lennél ott?
2012. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igazábol az a para hogy nem vagyok vele mindíg ott tehát nem tudhatok sok mindent.
2012. jún. 10. 18:28
 4/21 anonim ***** válasza:
ugyan abban a városban laktok?
2012. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én azonnal ki is ábrándultam volna belőle és dobtam volna, akármit is hajtogat. Megcsalásra nincs SEMMI mentség, főleg nem az alkohol. Senki nem kényszerítette rá, hogy igyon, sem arra, hogy megcsaljon, ő maga döntött így. Aki hülyére issza magát, az az én szememben nem nő. Nem értem a mai lányokat, egy csomóan eljátsszák ugyanezt bulikban, aztán csodálkoznak, hogy a fiúk nem képesek rájuk nőként tekinteni.
2012. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
eég zűrös az ügy mert elköltöztek abból a faluból ahol lakok és most jóval alrébb laknak de mindíg megyek hozzá amikor csak tudok.(am tegnap este nagyon be voltam rá rágva ezért otthagytam a "buliban" mert azt hittem utánam jön... de nem tette hanem inkább táncolt. aztán mikor azt mondta az egyik haverom hogy nagyon elnannak akkor felmentem vissza a hegyre... /drogot raktak a piámba is/ szívbetegen én futok utána... igaz hogy dobnom kellene de nem tudom hogyan kellene neki álnom!)
2012. jún. 10. 18:34
 7/21 A kérdező kommentje:
a kérdésre hogy ugyan abban a városban lakunk-e arra a válasz nem! nem is egy megye már!
2012. jún. 10. 18:36
 8/21 anonim ***** válasza:
elég nagy balek lehetsz, ha ezt engeded a csajnak
2012. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
balek ?? lehet! de sztem csak szerelmes.. te voltál már az?
2012. jún. 10. 18:41
 10/21 anonim válasza:
miért hagyod magad megalázni? még ha szerelmes is vagy ez szánalmas...úgysem fogod kidobni csak azért mert mi mondjuk, de ez már nem fog működni kettőtök között
2012. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!