Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28éves férfi és 19éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28éves férfi és 19éves lány első randi alkalmával ki fizet?

Figyelt kérdés
ennyi korkülönbséggel mire lehet számítani?

2012. jún. 7. 17:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
hát a férfi. ez kérdés?
2012. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
ne kérdezz hülyeségeket! A FÉRFI
2012. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Bahh, ezzel vége lenne az egykor volt lovagiasságnak? Persze hogy a pasi fizet! A korkülönbség édes-mindegy....
2012. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ennyi korkülönbséggel mire lehet számítani?a lánynak még nem volt kapcsolata,0 tapasztalat, a férfinek voltak kapcsolatai már
2012. jún. 7. 17:30
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Mindegy, hogy ki hány éves, első randin mindig a férfi fizet. Egyébként kicsit vicces, ha ennyire nagynak érzed a korkülönbséget, hogy esetleg már az is megfordul a fejedben, hogy a fiatalabb állja a számlát, akkor... erre nincs is szó. :D De akkor is a férfi állja a számlát, ha a lány 20 a férfi meg 60. Mindig a Férfi!
2012. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%

Hm.

Akkor csak én gondolom úgy, hogy első alkalommal mindenki magának fizet? Én legalábbis nem tudnám magam meghívatni randin olyannal, akit nem, vagy csak alig ismerek.

2012. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam mint te csak akkor 18 évesen és nem 19. Mindegy hány éves, akkor is a pasi fizet a randin. Mire számíts? Majd ő segít neked, légy határozott ne nyuszi és csak olyat tegyél, amit magadtól is megtennél :)
2012. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
közös ipi apacs!
2012. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Étteremben a férfi fizet, "otthon" viszont a nő főzzön. :)
2012. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem külön-külön, miért kéne a csávónak fizetnie a csaj költségeit? Ennek az lesz a vége hogy hozzászokik és már elvárja. Miért kéne az anyagiakban meglátszódnia a lovagiasságnak, az már nem elég hogy segít levenni a kabátját, kihúzza elötte a széket, ez nem lovagiasság 25f
2012. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!