Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokatlan lány és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokatlan lány és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 4hete ismerem a lányt, akinek még nem volt barátja (19éves). Csenedes tipus, aki nehezen nyílik meg. Azt mondja, hogy szeret velem lenni és tetszem is neki, de még nem érzi úgy, eddig olyan 6-szor találkoztunk. Most, miután azt mondta, hogy nem érzi, kicsit szüneteltetni akarom. Ő nem fog keresni, habár miután közöltem vele ezt SMS-ben egyből visszaírt, hogy nem azt mondta, hogy nem. Én nagyon nem akarom hagyni, mert nagyon bejön a lány, de bohócot sem akarok magamból csinálni, így is mindíg én futottam utána.(ezért is akarok 1-2 nagy agyalási szünetet magamnak) Szerintetek megéri tovább futni érte? Sajna eléggé bele vagyok esve, bókolok neki, meg bújok, mint egy kamaszgyerek...:)

2012. máj. 25. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Bele vagy esve, de nem küzdenél érte ?
2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen lánnyal fürödtem be. Én vállaltam, hogy bohóc leszek és ki is röhögtek.


Elvileg ha távolodni kezdesz tőle ő fog nyitni. Vagy nem és akkor is jól jártál.

2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem ne fárazd magad a nagy agyalásokkal,döntsd el hogy nyitott akarsz lenni és keresni a jót(mégha esélyes is a pofáraesés),vagy inkább választod a lány eleresztését csak azért mert a múlt árnyéka félelmet ébreszt benned.Ennyi.
2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi a szokatlan? az, hogy egy hónap alatt még nem lett szerelmes? ezért szünetet akarsz? meg nagyon nem akarod otthagyni.

nemértelek :S

2012. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van amúgy. De azt akarom, hogy ő is keressen. Amúgy pont az a baj, hogy nagyon tetszik és talán tudat alatt meg óvnám magam a csalódástól..., de akkor sem keresem 2-3 napig... Ha keresne azzal kérdést adna a válaszomra!
2012. máj. 25. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:

én ilyen szitukban úgy vagyok vele,hogy végiggondolom van-e jobb dolgom,mint vele találkozni és ha nincs,akkor odamegyek.

de valami csókot,vagy valamit kizsarolhatnál.

ennél a típusnál meg legyél teljesen őszinte,nem kell játszmázni nagyon.

ha ilyen kis befeszült és hallania kell,akkor mond el neki,hogy ti most kapcsolatban vagytok igenis,nem csak barátilag vagy vele.

nem kell nagy vallomás,semmi ilyesmi,de ez fel tudja oldani kicsit a jeget és a bizalmatlanságot benne.


az sms-ed meg nagyszerű ötlet volt.

az ilyenből ki kell csikarni,hogy reagáljon és némi érzelmi zsarolás tökéletes ehhez.

ez bejött nála,uh én ezen a vonalon haladnék tovább.

/egyébként szüzességet csak ilyen módon tudtam elvenni,mert megőszültem volna,ha csak sodródok/


egy tapasztalatlan szüzike meg hogy csinálna már belőled bohócot?

nem fog kúrni pár hónapig valszeg,uh nem tudom mit képzeltél milyen lesz.

a csókot,vagy vmi szájrapuszit hajtsd be minél előbb.

2012. máj. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az uccsó válaszadónak nagyon köszi! Pont ezen az úton haladok én is, már megcsókoltam, de nagyon félénk volt, úgyhogy a szájrapuszi maradt. Igazából értetem vele, hogy ez már jóval több, mert eddig kézenfogva mászkáltunk(én legalábbis megfogtam a kezét). Amúgy ja, mondta, hogy nem hülyít. Még hajtok utána mindenképpen, de most egy kis gondolkodási szünet neki is és nekem is kell.
2012. máj. 26. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!