Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel lehet egy megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy megcsalást jóvá tenni, hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Néha jó minden, néha meg újra minden rosszra fordul,komolyan mondom nem tudom hogy mi van :(

2012. jún. 17. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ki csalt meg kit? amúgy szerintem, aki képes rá, az nem szereti a másikat eléggé. sajnálom, ez csak az én véleményem, én nem tudnék megbízni benne később. és a bizalom a szeretet alapja.
2012. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A megcsalast jovatenni nem lehet. Ha egyszer megcsalt, mar nem tudnek megbizni benne, ez veszekedesekhez vezetne, az pedig elobb utobb szetvalashoz.

Az az ember, aki megcsalja a parjat, nem szereti igazan a masikat. Valami hianyzik a kapcsolatukbol, hiszen azert csalja meg. Ha pedig valami hianyzik, akkor az mar regen rossz.

2012. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
Minden pasi egy kurafi!!! Csak van akinek van annyi esze, hogy úgy csinálja, hogy ne bántsa meg ezzel a párját (szóval ne bukjon le). El lehet dönteni! Vagy élünk a való világban és ismerjük a pasikat, vagy homokba dugjuk a fejünket!!! Persze ha bukta van akkor viszont a férfinak viselni kell a következményeket, bármi legyen is az!!!
2012. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma 20:43

Igen, mert minden pasi egy szar-szemét-szar alak, kivétel nélkül, a nők pedig hibátlanok és erkölcsi példaképek. Ahaaa, értem.

2012. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!