Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, de korházban van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de korházban van és dobtam. Jóltettem?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes a helyzet:volt 1 b.nőm akivel miután öszejöttünk rá másfél hónapra korházba került. Bent volt 3 napig, aztán kiengedték. Késöbb megint bekerült a korházba. Én végig vele voltam, és ö észrevett 1 jóképü csávót, de nem gondoltam arra hogy megcsalna. De sajnos tévedtem! Kb. 2 héttel késöbb amikor mentem hozzá a korházbá, azzal a csávoval szívták egymás száját elég rendesen! Elkezdtem tapsolni, erre ö ellökte a csávót és azt mondta:"ez nem az aminek látszik!!" Erre én(már könyezve):"akkor meg mi???" és leléptem. Nagyon sokat tettem ezért a lányért...minden nap bementem hozzá, mindig vittem valamit. A munkahelyemen is esti müszakot válaltam hogy nappal vele lehesek, örültem ha tudtam pár órát aludni! Nagyon kivagyok! Másnap küldött 1 üzit, hogy nem is szeretem meg ilyenek. A válaszom röviden: "nem is tudom h ki csalt meg kit...én a helyedben fülem farkam behúznám és bocsánatot kérnék!". Valaki segitene abban hogy most mit tegyek? Olyan válaszokat hogy:"dobd és keses mást" már ismerem! Normális válaszokat ha lehetséges! Aki akar privit is írhat! 22/F

2012. jún. 24. 23:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Pedig annál értelmesebb válasz nem létezik ebben a helyzetben. Felejts! Nehéz lesz, de menni fog.
2012. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

akkor láttad más fiúval csókolózni, ha jól értem?

akkor tényleg nincs értelme meghallgatni a lányt...

2012. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
csak félig olvastam el..de elég is volt!!meg sem kérdezd,,hogy jó tetted e.alap!
2012. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hadd kínlódjon egyet a magyarázattal, hátha könnyebben békén hagy.
2012. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
fúúú ezt nem akarom átélni soha meghalnék kb ha ilyet tenne velem a pasim és én ott agyonvertem volna a barátnődet is meg a pasit is a helyedben én tuti nem jöttem volna el egy pofon nélkül minimum
2012. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

ne bocsáss meg. joltetted férfi voltál!!!

én nem, pedig hasonlo szitu volt, megbocsájtottma a csajomnak ,ujrakezdtük, de nemvolt az igazi, nemvolt már bizalom, nemvolt már smemi.::/

szét is mentünk, és mégjobbanfáj így most, ohgy én anno adtam neki esélyt, ő msot még annyot sem adott, ohgy cskacsak megpróbálná megint..:/


szóval NE ismétlem, ne, bármiylen nehéz is, bármennyit fogsz is sírni,töröld ki az életedből ,mindenhonnan, és ennyi.

mert ha ugycsinálsz mitn én, mégzs*rabb lesz.

am igen ez érzelmi zsarolás amit a csja csinál.

2012. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 omba ***** válasza:

Teljesen normálisan:

ha nem az, aminek látszik, akkor mi? - ezt már megírta?

ő mire fel támad, hogy "már nem szereted" ?

nem tűnik úgy, mint aki éppúgy oda van érted, feleannyira se, mint te őérte.


Ne csinálj semmit, éld az életed, aludd ki magad

2012. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A felejtésen vagyok. Nagyon fáj de muszály lesz:(

Igen jól érted...más csávóval csokolózott

2012. jún. 24. 23:35
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
Idióta! Mesterséges lélegeztetésről nem hallottál még? Haldoklik és te pont akkor nem vagy ott. Ne is csodálkozz azon, ha egy nagy adag injekciót is be kellett adni. És még a tetejébe ki is rúgtad! Nagyon érzéketlen vagy, ugye tudod? Meg se érdemled, igaza van, nem is szereted.
2012. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9. Te tényleg nagy barom lehetsz...! Az nem mesterséges lélegzetés volt hanem kökemény csók...enyi ésszel inkább téged kéne sajnálni!
2012. jún. 24. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!