Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóltettem hogy elküldtem?

Figyelt kérdés
Szóval neten megismerkedtem 3hónapja egy lánnyal.Szinte tökéletes volt minden eléggé odavoltunk egymásért stb.Csak valahogy a tali nemakart soha összejönni....pedig nagyon közel lakunk egymáshoz(10km se).Aztán idővel meguntam ezt hogy jajj ennyire veledakarok lenni annyira aztán semmi nincs belőle.Ebből aztán mindig szép öszeveszések alakultak ki.Mivel engem úgy igazán nagyon érdekelet mindig próbáltam helyrehozni stb de mostanra már nulla sikerrel,eléggé elástam magam nála bár ő is nálam,mindenki montam haggyam már neméri meg stb de nemakartam.Ma eljutottam odáig hogy meguntam az egészet és hogy jólessen elkültem elég rendesen a pics*ba.Valahogy unom mikor szórakozik valaki az agyammal,főleg úgy hogy én teljesen komolyan gondoltam az egészet tényleg nagyon beleestem,elmondása szerint ő is belém még de mikor már egy sima egyszerű talival gondokvannak már rég rosz.Amilyen jólindult az elején minden olyan sz*r lett a végére kb...Most kitűztem célul hogy tőle csakis jobb lánnyal jövök össze ha valami más folytán nemalakul másképp.Jóltettem hogy elküldtem őt?
2011. febr. 17. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem olyan képeket láttál róla, amik a valóságot tükrözik.

Azt rontottad el ebben az egészben, hogy nem élőben ismerkedtél.


Ha közel laktok, és ilyen nagy szavak hangzanak el,és mégsem bírtok találkozni, akkor az egész értelmetlen.

2011. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt,csak 4 randi, és számtalan smár után...az elején kicsit hiányzott, de mostmár örülök,hogy nincs többé. Felszabadultabb lettem:)
2011. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet attól félt hogy csalódsz benne.

Mert végülis neten más, mint úgy igazából.

Nem mert a szemedbe nézni. Volt már ilyen, nem csak veled. Elhiheted.

2011. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen,jól tetted.

És elismerésem a türelmedért.Erre képtelen lennék.

Ha ugyanezt a kitartást beleteszed az élő ismerkedés megtanulásába,verhetetlen csábító is lehetsz akár.

2011. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen utolsó valami ilyesmi volt a dologban.De mindketten láttuk már egymást élőben és elég közelről is,és nemlett volna csalódás egyikünknek sem.Nemtudom mitcsináljak...egyáltalán nemakarom elfelejteni őt,amiket leírtam neki legutóbb a legkevésbé sem ezt gondolom legszivesebben most rögtön lemennék hozzá....
2011. febr. 17. 23:20
 6/16 A kérdező kommentje:
23:13-asra gondoltam utolsóként*
2011. febr. 17. 23:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Na, pont ezt ne tedd,hogy keresed...hadd ,,teperjen" kicsit ő is érted.
2011. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Engem nemigazán érdekel ez a nagy csábítás stb,sőt nemakarok annyira szép lányt sem egy átlagos aranyos lánnyal tökéletesen beérném.
2011. febr. 17. 23:21
 9/16 A kérdező kommentje:
De mivel mondtam hogy hagyjon békén már kétlem hogy fog....nekemkéne érte tepernem és akkor talán még tudnék valamit kihozni....
2011. febr. 17. 23:22
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez,hogy mondtad neki...ha valaha is akart tőled valamit, akkor keresni fog...

Én azt mondom várj még egy pár napot, aztán ha nagyon akarod,még mindig megkeresheted.

2011. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!