Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van szeretőd/szeretője vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van szeretőd/szeretője vagy valakinek?

Figyelt kérdés
Szokott lenni emiatt lelkiismeret-furdalásod?

2012. júl. 4. 11:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 okoska31 ***** válasza:
34%

voltam. De csak rövid ideig. És tudtam, hogy szétmenőben vannak. (persze abból amit a csaj mesélt, de elég gáz dolgokat mondott).

Így nem volt.


Egy jól menő kapcsolat esetén meg nem vállalnám a szerető szerepet, pláne, ha már gyerek is van. (nem volt házas a csaj).

2012. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 okoska31 ***** válasza:
36%
Ja, és a csaj kezdeményezett.. én nem rombolok kapcsolatot.
2012. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
86%
Aki szeretőt tart, annak valószínűleg nincs lelkiismeret furdalása, az nem egy olyan helyzet, hogy a két emberke nem bírt magával és megtörtént, de utólag megbánják... A szeretővel rendszeresen találkozik, tehát készül is rá az ember... ha bántaná a lelkét a dolog, az újboli találkozás létre sem jönne...
2012. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
18%

igen én most szerető státuszban vagyok velem csalja a férfi a feleségét


18L

2012. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
15%

Igen, egy jól menő vállalkozó feleségével jöttem össze

de elég lökött a nő, 10 évvel idősebb nálam, gyereke is van a férjétől, de komolytalanabb, mint egy tini csaj. De jól néz ki a korához képest.

Nem én vagyok az első szeretője, előttem volt már neki több.

A férje alig nyúl hozzá, keresi a pasikat.

2012. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
25%
én is szerető vagyok, srác velem csalja a barátnőjét, akivel távkapcsban van. eleinte szarul éreztem magam, de aztán már teljesen elmúlt ez az érzés. nem vagyok szerelmes a srácba, egyszerűen csak kedvelem, és hát vonzódok hozzá.
2012. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
38%

Voltam,de nem hosszú ideig.Nekem nem ment mert nem tudtam feldolgozni,hogy CSAK AMIATT,vagyunk eggyütt.Megszakitottam.(kiégett érzelemmentes házasság ami ebbe hajszolt).Megemlítem,hogy én rákérdeztem eggyszer,hogy neki nincs lelkiismeretfúrdalása amiatt amit tesz ha a feleségére gondol?Lazán mondta,hogy nem nincs.Nekem azért volt.



m annak,h

2012. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
74%
Szerető csak az lesz, akinek elég a második hely......
2012. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
70%

Voltam 2 hónapig szeretői státuszban, maga volt a pokol, még az ellenségemnek se kívánnám.

Az a tehetetlenség, az az örökös várakozás,h mikor "kerülsz sorra", mikor hív, mikor ér rád?!

Szörnyű...

Soha többet, senkinek! Nem is tartanék szeretőt, mert kívánom azt az érzést senkinek!

2012. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
34%
Igy van ahogy írod 8-as,de tapasztalat híján nem tudtam mibe is vágtam bele.Természetesen ahogy rádöbbentem,hogy ezzel max csak magam rombolom mégjobban,megszakítottam a kapcsolatot,és soha nem is tennék mégegyszer ilyet.Nekem elég volt eggyszer.
2012. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!