Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy valakinek több barátnője vagy szeretője van egyszerre és nem bukik le?

Figyelt kérdés

Sosem értettem, hogyan lehet azt "logisztikailag" megoldani, hogy ne legyen gyanús egyik pasinak/barátnőnek sem?

27/F


2011. máj. 30. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1.) Külön városban szeded fel őket, nem vagy fenn mellette közösségi oldalakon így "nem találnak egymásra"


2.) Akkor státuszod van, hogy elviselik, hogy 2 csajod van egyszerre.

2011. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kisnita ***** válasza:
100%

Valószínű úgy, hogy egyikkel sem túl komoly a viszony vagyis hogy nincsenek együtt sülve-főve, nem laknak együtt csak néha összejárnak. Aki feltétel nélkül bízik a másikban az nem kutakodik, nem gyanakszik, nem les bele a párja telefonjába sms-eket olvasni vagy megnézni a kimenő hívásokat. Vagy a másik lehetőség, hogy a másik fél is több vasat tart a tűzben és ezért nem szól a dolog miatt.

Komoly kapcsolatnál, ott ahol együtt élnek azért már nehezebb lehet titkolni, persze az elején biztos lehet terelni, de előbb utóbb kiderül az biztos.

Szerintem így működhet. Bár hozzáteszem nekem egyszerre mindig csak egy pasim volt. :)

2011. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem gyanús, csak nem érdekli a másikat, vagy úgy van vele, hogy "Ő? Dehogyis, ő sosem csinálna ilyet. Tudom, hogy későn jár haza, hallottam, hogy suttogva telefonál, de ő akkor sem tenne ilyet".

Az ilyen meg meg is érdemli.

2011. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki hazugságban él, azt senki sem ismeri igazán. Lehet, hogy több barátnője van, de mivel mindenkinek mást mutat magáról (hogy fedezve legyen az az idő, amit a másikkal tölt) emiatt senkihez sem kerülhet túl közel, nehogy belesüljön a hazugságaiba: ebből következik, hogy nem feltétlen tűnik fel, ha tilosban jár. Azért ha lassan is, de egy idő után azért az ember rádöbben, hogy hülyére veszi a társa.. a "jó hír" az, hogy olyan pasiért/nőért nem kár, akit sohasem ismert az ember igazán. Persze a hazugságért és megalázásért ugyanúgy jár neki a megvetés..:S

Ahhoz, hogy valaki hosszú ideig homályban tudja tartani a másik életét annyi kell, hogy ne beszéljen sokat magáról, az értékrendéjről, ne legyen fenn közösségi oldalakon, ha aktív társasági életet él, kb. a világ két végén mutatkozzon csak a barátnővel és a szeretővel, családnak, barátoknak ne mutassa be őket lehetőleg, valamint a saját lakásban se töltsenek túl sok időt, de a legjobb, ha két lakás van.. Lebukni ugyanis nagyon sok mindenen le lehet, egy parkolócédulától kezdve egy étteremszámláig. Akinek hosszú távon sikerül több személyt bepalizni, az nem lehet buta ember, de nem lehet túl fejlett lelkiismerete sem. (Márpedig az intelligencia és érzelmi analfabetizmus rossz kombináció..:S)

2011. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómnak egyszerre 6 volt. Aztán szakított minddel és összejött egy 7.-el. Ő mester, sosem bukott le,fogalmam sincs hogy csinálja :D
2011. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ebben benne van az is, hogy a barátnő tudja/sejti, csak nem érdekli, vagy nem mer szembenézni az igazsággal,mert a bunkó pasija már annyira letörte az önbizalmát.
2011. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem csak férfi csinál ilyet.Elfelejtettem odaírni, de unokatesóm lány..
2011. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tanultam vezetni az oktatómnak a felesége mellett még 4-5 barátnője volt. Mindig sztorizgatott miközbe vezettem. Perverz egy pasas volt...
2011. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem volt egyszerre több barátom.De egyszer az történt hogy két pasival jártam és kb egy honap mulva kiderült hogy tesók:S nagyon ciki volt.azóta mindig csak 1barátom van még akkor is ha tudom hogy nincs testvére
2011. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6 pasis lány elég durva...
2011. máj. 30. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!