Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek cigány szeretöje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek cigány szeretöje?

Figyelt kérdés
Mind a két félnek van élettársa és mégis együtt a jobb.Hogy lehet ezt kibirni hogy nem élhetünk együtt?
2009. júl. 29. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt kifejenéd bővebben, mert esküszöm nem fog az agyam, de nem értem. :)
2009. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mindkettőnek ott kell hagynia az élettársukat, hogy együtt lehessenek ha annyira nem bírják egymás nélkül!Titokban semmi sem tökéletes és a későbbiekben ez tönkre is teheti a kapcsolatot.
2009. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor miért nem élhettek együtt? Az jobb, hogy megcsaljátok az élettársaitokat??? Nem érdemelnek annyi őszinteséget, hogy megmondjátok nekik, hogy már nem szeretitek őket?? Ha pedig nincs ennyi bátorságotok, akkor szenvedjetek csak!:DBocs de én elítélem, ha valaki folyamatosan csalja a párját, nagyon nagy szemétség!

Ha pedig félreértelmeztem akkor bocs de én ezt vettem ki a szavaidból!

A másik kérdésedre pedig: nem, nincsen nem hogy c.gány de semmilyen nemzetiségű szeretőm sem és nem is lesz soha!

2009. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt szégyellheted magad, hogy megcsalod az élettérsadat, másrészt mi köze a kérdésnek ahhoz, hogy az illető cigány-e vagy nem?
2009. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért nem tudjuk megoldani az össze költözést mert a cigányoknál nagyon nem divat a válás föleg nem az hogy egy magyar nővel éljenek együtt.Tehát hiába akarja ő is meg én is nem lehet megoldani mert sok botrány lenne belölle.Ő nem boldog otthon állando veszekedés van.De mostmár mi is egyre többet veszekszünk.Nem vagyok hajlandó elviselni ezt hogy nem képes megoldani. pedig tudom hogy ne lehet.Mégis nagyon rossz.Többször abba akartuk hagyni de nem birjuk mert valamelyikünk mindig keresi a másikat.
2009. júl. 29. 17:12
 6/17 anonim ***** válasza:
meg is érdemlitek a sorsotokat, ha nem vagytok képesek őszintének lenni az élettársaitokhoz!
2009. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

nekem nincs cigány szeretőm, én csak azért írok, mert látom mindenki lehurrogott, de én azért megértelek.

cigányoknál ez tényleg nemdivat, és elég nehéz helyzetben lehetsz. az lenne a megoldás, h a szeretőd szembeszáll a hagyományokkal, de akkor viszont számítani kell arra h a családja igencsak megorrol rá, cigányoknál ugyanis a család is elég fontos, máshogy mint magyaroknál. úgyhogy nehéz ügy. megértelek.

2009. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolso válaszolonak: köszi hogy legalább te nem csak leugatsz!Mindketen tudjuk hogy nem szép DE nem is rosszabb mint az aki ugyanezt csinálja csak magyar emberrel!!!!!! Nem egy koszos putris cigány!! Az ember nem tudja irányitani az érzéseit.Ő nem is nagyon követi a hagyományokat de hiába ha mindenki más igen.Hiába állna ki mellettem ( és ki is áll) ha 300-an vannak ellenünk.Ő felvállal engem,ismer a családja,barátok, mindenki.Én is felvállalom őt.Mind a kettönk párja tudja.De pl őt is és engem is ugyanugy zaklatják mert sokan vannak olyan felfogással hogy mi két különböző fajta vagyunk és lehetetlen hogy szeressük egymást.Ha nem lenne ez a sok primitiv ember nekünk is egyszerübb dolgunk lenne.
2009. júl. 29. 17:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a roma vallás ilyen:( Ismerős a szitu!Nekem is volt ilyen barátom nagyon szeretett én is őt de nem lehettünk együtt,mert volt valakije aki mellett nem volt boldog!Találkozgattunk titokban,de aztán már egy X idő után nem bírtuk és inkább elköltözött a családdal együtt vidékre!:( Azóta se hallottam óla!Tavaly láttam Kb. fél pillanatra még elsétált mellettem és köszönt !Azóta is hiányzik!:(:(:(:(:( Remélem ti szerencsésebbek lesztek!Sok sikert kívánok!
2009. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
büszke lehetsz magadra! gratulálok! nem elég szégyen az, hogy megcsalod a párodat az még rátesz egy lapáttal, hogy pont egy cigánnyal! ő felvállal nem csoda egy magyar nőt bárki de te felvállalnád egy életen át? édesanyád sírva fakadna, édesapád meg szétverné a tag fejét! akkor lehetne nézelődni, jobbra-balra, hogy jajj mi a gond? mit csináltam rosszul?! gondolkozz! mindenki maradjon a saját "rétegénél" nem jó a keveredés! hosszútávon ebből senkinek sem lesz haszna!
2009. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!