Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A Barátom elakar menni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom elakar menni egy olyan házi buliba, ahol sokan lesznek. Nem szívesen engedném el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26.án menne el egy házibuliba, pont aznap lennénk 7 hónapja együtt. Nem is azzal van a bajom, hogy pont akkor menne el, hanem azzal, hogy nem bízok meg benne eléggé. Eleve féltékeny típus vagyok és zavar, hogy elmegy. Felőlem elmehet, csak ez eleve egy ott alvásos buli és hát a barátom elég jól néz ki. Engem hibáztat, hogy megtiltottam neki, meg mielőtt összejöttünk volna ő hetente bulizott, most meg nem. Különös, hogy én nem tiltottam meg neki. Elment a szalagavatójára a bankettjére és mind két alkalommal írtam neki, hogy vigyázzon a csajokkal és érezze jól magát. Most meg kiakadt azon, hogy nem engedem el egy ott alvós bulira. Sőt még ki is rakta ide a Gyakorikérdésekre, hogy mit csináljon. Linkelem. Mielőtt még félreértés lenne, közlöm, hogy arra írtam hogy szakítok vele, hogyha a tudtom nélkül elmegy és megcsal. Mit tegyek?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2012. júl. 17. 00:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el te is?
2012. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nem vagytok házasok nincs jogod lekötni. egyszer vagytok fiatalok, most kell kibulizni magatokat mert később már nem lesz alkalmatok rá. Ne féltékenykedj, menj el vele vagy had menjen egyedül, majd 1X felhívod és kész, ha ott lesz a barátnőd is akkor úgyis megtudod ha történik valami... ha nem mehetsz vele akkor csinálj te is valami programot h eltereld a figyelmedet. am legalább havi 1szer menjetek el külön szórakozni, jót tesz a kapcsolatotoknak
2012. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úristen, 7 hónapja bírja veled???
2012. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat bizalom nélkül olyan mint egy autó üzemanyag nélkül! Ülhetsz benne sokáig,de ugysem jutsz sehova!
2012. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vvivien20 válasza:
Figyelj szerintem ha elakar menni nélküled akkor már most rossz.. Dobd ki a pi...ába mert rossz vége lesz.. ez a gyerek még élni akar melléd valaki más való..én is voltam ilyen cipőben vissza akartam tartani de megvert és végül ugy maradt otthon hogy jegelte a monoklim a szemem alatt..kell ez neked? Én 20 éves vagyok de idegileg kikészűltem már dobd ki és egy olyan pasit keress akit te irányitasz és nem forditva... puszi csak ugyesen
2012. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Áááá...milyen emberek vannak itt? El akar menni a párunk a barátaival és azt tanácsoljátok, hogy dobjuk ki a p.csába???

Emberek! Bizalomról hallottatok már?

Agyam eldobom...

2012. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!