Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha a 14hós kislány...

Az normális ha a 14hós kislányom a bébikajából 250gr-ot is megeszik amit én főzök abból pedig csak 150-180gr körül eszik? A házi kaja töményebb lehet? Amúgy szivesen eszi a főztömet!

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez van, nekem 12 honapos a fiam. Szerintem ige, a sajat keszitesu ebed tomenyebb, ha husos akkor meg foleg. Nezd meg hany szazaleka hus azoknak az eteleknek.

En erre gondoltam, amugy en is leginkabb fozok, de adodnak alkalmak, amikor uvegeset adok neki.

2011. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a bébiételek, de Én is biztos vagyok abban, hogy a saját főzésű étel töménnyebb, táplálóbb. Valszeg ez az oka.
2011. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális.


Amit te főzöl, az laktatóbb sokkal! Nálunk is ez volt mindegyik gyereknél. Az üveges után 2 órával már éhesek voltak, míg az én főztömmel kibírták 4 órán át is. Az üvegesben pl rizskeményítő van, amit te főzöl, abban meg rizs. Csak egy példa. Plusz te nem higítod fel annyira, nem a víz az alapösszetevő, mint a legtöbb üvegesben. Nézd csak meg, a víz a legelső az összetevők közt, ami arra utal, hogy abból van a legtöbb benne.

2011. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!