Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a kapcsolat elején....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandra29 kérdése:

Megcsaltam a kapcsolat elején. Együtt maradtunk. Eltelt két év: de az igazi megbocsátás még történt meg. Van még esély rá?

Figyelt kérdés
Kérném a segítségeteket a párkapcsolatom terén. A párommal 3 éve vagyunk együtt. Én a párkapcsolat elején bizonytalan voltam bennünk, inogtam az exem és a mostani párom között így az első hónapokban előfordult h megcsaltam a párom. Aztán döntöttem végleg befejeztem az exemmel, és csak rá koncentráltam. Sajnos egy pár hónapra rá a párom rájött erre: ennek ellenére együtt maradtunk. Ennek már 2 és fél éve. Én azóta mindent megteszek a bocsánatáért és a bizalmáért és néhány hónapig mindig minden működik majd egyszer csak történik vele valami és újra hozzám vágja a hibámat… (sokszor nagyon csúnyán megalázva megsértve engem). Úgy érzem hiába van minden rendben néhány hónapig ha ez a probléma belőle bizonyos időszakonként újra és újra előjön. Most már elég sok idő eltelt az eset óta, és félek ha eddig nem tudta feldolgozni (lezárni) a történteket ezután sem fogja és újra meg újra ugyanazokat a köröket fogjuk futni. Úgy érzem már mindent megtettem a bocsánatáért amit emberileg lehetett és kezdem feladni…Én már szeretnék lassan családot gyerekeket de így igazi megbocsátás nélkül nincs értelme. Mit gondoltok eljön valaha az idő valaha, hogy szívből meg tud nekem bocsájtani? Vagy adjam fel és keressek valaki mást…?

#megcsalás #együtt maradtunk
2012. szept. 20. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Hat nem akarlak elkeseriteni, de ha ennyi ido utan sem bocsajtott meg, nem hiszem, hogy valaha megfog. Ez meg mindig jo ok lesz arra, hogy ha neki enm tetszik valami, akkor a kepedbe vagja. Eleve mar ott nem jo, ha szeretne, akkor ennyi evnyi bizonyitasod utan fel sem kellene hozza a dolgot, annak ellenere, hogy nem volt ez szep toled.
2012. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott tolta el, hogy ezek után is szóba állt veled.
2012. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy elszúrtam de tényleg mindent megtettem h megbocsásson..egy pár héttel azután hogy ez kiderült én is rajta kaptam hogy fenn van a netes társkeresőn és bevalotta h "bosszúból" elkezdett randizgatni lányokkal...tehát valahol már bosszút állt akkor 2 éve nem értem miért kell újra és újra felhoznia vagy ha nem tud megbocsátani miért nem enged el????
2012. szept. 20. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Két dolog lehet, vagy olyan mélyen megsértetted az egóját, hogy soha nem is fog megbocsájtani. Ráadásul egy aljas dolog tőle, hogy a fejedhez vágja, ha haragszik (rossz hírem van, ez a típus élete végéig ilyen marad)

Vagy ő is megtette valamikor, és mivel a legjobb védekezés a támadás, így titkolja.

2012. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van abban valami, amit a Gyáva Oroszlán mondott. Amúgy add fel, nem fog megváltozni.
2012. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszéld ezt meg vele!

Én nem értem, hogy ha egyszer megbocsájtott neked, akkor miért emlegeti fel folyton? Így nem lehet egy párkapcsolatban élni... Mondd meg ezt neki, mert ha valóban nem tud túllépni a dolgokon, akkor sajnos szerintem nincs értelme együtt maradnotok.

2012. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!