Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 3x találkoztunk. Csak sima puszi volt. Következő tali lett volna, de nem ért rá (kifogás volt). Tegnap rákérdeztem, hogy egyáltalán mit akar tőlem. Ő erre: nem tudom még. Később megírtam neki, hogy azért kérdeztem, mert ha nem, akkor van más (éreztetni akartam picit vele, hogy nemcsak ő van), de ha igen akkor jó. Erre nem írt már semmit.

2012. aug. 20. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy hülyeséget csináltál: a féltékennyé tétel normális pasinál pont fordítva sül el.


Szóval most már hagyhatod...

2012. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akart volna tőled valamit, akkor erre már lépett volna.
2012. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem (de ez csak az én véleményem) a fiúknak is időt kell hagyni, szinte mindenhez. Lehet, hogy tényleg nem tudja, mit szeretne tőled, és gondolkozni akart, csak te "ajtósult rontottál a házba" azzal, hogy ráírtál. Sarokba szorítottad, de persze még bármi lehet belőle, még ne add fel :)
2012. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát három találka után rákérdezni hogy mit akar tőled elég fura. Majd alakulnak a dolgok ahogy kell. Na meg hogy azt írod neki " hogy akkor van más" ebből arra következtetnék hogy van egy másik srác akivel velem egy időben találkozgat. És valahogy azonnal nem érdekelne tovább.
2012. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!