Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Alázott már meg a párod, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alázott már meg a párod, mi volt eddig a legdurvább?

Figyelt kérdés

Akár megcsalásról szóló sztori is érdekelne.

Bánt már el veletek durván pasi?

Visszaadtátok valahogy?



2012. okt. 10. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan pasim, aki egyszer csak lelépett, eltűnt, letiltotta a számom. Mintha felszívódott volna. Baráti körtől tudtam meg, hogy már mással van, pedig nem szakítottunk, nem is veszekedtünk, egy rossz szó sem esett, jól megvoltunk. Legalábbis ezt mutatta.
2012. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az volt a legmegalázóbb,mikor együtt jártam egy pasival,kérdezte hogy bemenjünk e mekibe kajálni,azt mondtam hogy menjünk,én is éhes vagyok,erre kajálás végén kinyögte hogy nincs nála pénz.
2012. okt. 10. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legmegalázóbb? Megvert és azt mondta megérdemlem...(nem érdemeltem meg...nem csaltam meg, nem beszéltem vele csúnyán...semmi. Csak így gondolta.)
2012. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az utolsót!

Veréstől megalázóbb dolog nincs a földön,nekem is volt benne részem. 27/L

2012. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!