Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább sértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább sértés amit a párotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés

Vita során vagy szakításkor..mit mondtál rá vagy mi volt az egész előzménye?


Én előtt lettem le rohadt krvázva( online módon, nem személyesen), mert állítólag sértegettem őt(ami igaz, de jogos sértsek voltak..mindegyszáig). Nem írtam rá semmit, túl szánalmasnak tartom..bár azon gondolkozom hogy eleget is tehetnék a "címnek" amit adott nekem és megcsalhatnám. Bár ez most szerintem csak egy dühös gondolat:)


2012. júl. 26. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te kicsi!
2012. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy pár:

- dög

- ribanc

- A nők csak arra valók

- Ha terhes lennél, elvetetnénk

- Nincs kedvem most hozzád

- Elég volt belőled

2012. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát tudod... lassan 12 év távlatára visszagondolva sem jut eszembe egyetlen eset sem, amikor sértegettem volna a páromat, vagy ő engem.


A sértés soha nem jogos!!!


Ha bajod van, akkor egy mondatban, röviden és lényegre törően mondd el neki (mármint a következő pasidnak, mert ezzel már soha az életben nem lesz normális kapcsolatod), és ne akard szánt szándékkal megbántani.

Elég kínos tud lenni, ha valaki kap egy őszinte, reális, de nem hízelgő véleményt, nem kell még bántani is.


Röviden: megérdemelted.

Ha erre az első gondolatod, hogy nem bocsánatot kérsz, hanem félrekefélsz, akkor még jogos is.


Neked még csak a babázás való, fiúzni ráérsz akkor is, ha már lesz melled és szőrösödik a "mókus".

2012. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Áhh, most nézem csak..bocsi a sok hibáért, kissé ideges voltam:) előtt=előbb, a többi érthető, még ha maradt is ki betű:)
2012. júl. 26. 18:22
 5/15 A kérdező kommentje:

Utcsó:) 21 éves vagyok, egyetemre járok, tehát nem vagyok gyp.


Elmondtam már neki nagyon sokszor, hogy mi a probléma, és azzal, amire nem hajlandó elcseszi a párkapcsolatunkat..makacsul ragaszkodik egy "halott" helyhez, ahol nincs munka, nem messze pedig valószínűleg találna, de ő köti az ebet. Mondtam szépen, csúnyán, érvekkel, kiabálással. Semmi sem használt. Így szerinte sértegetem, szerintem pedig felnőtt viselkedést várok el, elvégre is már a 30-hoz elég közel van. Nem tart el, nem vagyunk közös kasszán, de ha nincs pénz, nincs miből hozzám utaznia(távkapcsolat).


És nem, nem érdemeltem meg. Azt hogy hülye pcsa vagy bolond liba, azt igen. De kva az nem vagyok!

2012. júl. 26. 18:27
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj meg, de az, hogy egyetemre jarsz, total nem jelent semmit, mert az irasodbol nem az intelligencia arad. En a helyedben vegig gondolnam, hogy hogyan erzenem magamat, ha az aki allitolagosan szeret engem, igy szekalna, hogy az legyen amit o akar. Mellesleg, he neki nincs penze hozzad utazni, te is vonatra szallhatsz, nem? A tavolsag ugyanannyi mindket iranyban.
2012. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok milliomos én sem..oda vissza az út 4000 forintomba kerül.. és köszönöm a bókodat, de ha nem válaszoltál az alapkérdésemre, akkor másra sem kérek kommentárt! Köszönöm!
2012. júl. 26. 19:04
 8/15 anonim ***** válasza:

-Mikor a pic$ádat nyaltam, nem kérdezgetted, mi bajom van

-Remélem, van nálad váltás ruha, mert ebben velem oda nem jössz

-Ha a barátnődet ismerem meg előbb, akkor lehet, vele jövök össze, mert kicsit jobban tetszik


(Ez nem mondás volt mondjuk: Új suli 1 hete, megyünk haza, út másik oldalán az új osztálytársai, csajok is. Ez meg integet, produkálja magát... Mondom, mi van, csajozol? Válasz: Csak az egyikkel... 10 perc múlva szakít velem, mert ő szerelmes...


Évekkel később meg egy ilyen:

Szakításban voltunk, de találkoztunk. Kikönyörögte, hadd jöjjön fel, folytatni akarja, így meg úgy szeret... Rohadtul nem volt kedvem a szexhez, de belementem... Reggel közli, nem tudja, mi volt este, de már nem úgy gondolja...)

2012. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na..köszönöm azokat a válaszokat, akik valóban a kérdésemre válaszoltak, erre voltam kíváncsi!
2012. júl. 26. 19:18
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Hát a barátnőm is és én is, mind a ketten eléggé öntörvényűek, szabad szájúak vagyunk. Még a legszürkébb hétköznapokon is lehet hallani mindent a kúrvázástól kezdve a semmirekellő alkoholistáig, holott ő sem csalt meg még soha és én is napi szinten max egy sört iszok (kivéve hétvégén:) ) Még ha veszekedünk is, akkor is ugyanezekkel a szavakkal dobálózunk,de egyikünk sem veszi fel. Ez kívülállóknak néha nagyon furcsa látni, vagy hallani, de minket nem nagyon érdekel. Szóval vágott már a fejemhez tényleg nagyon csúnya dolgokat, de cseppet sem izgat :)

Egyébként nem tudom, hogy miért offoljátok szegény csajt az írása miatt, maga a kérdést leszámítva az összes hozzászólása rendben van, mind nyelvtanilag, mind tartalmilag.


Üdv.

22/F

2012. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!