Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig mennyi volt a legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mennyi volt a legdurvább korkülönbség amit gondoltatok ránézésre egy lánynál és amennyi volt?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy idősebbnek gondoltátok és közben fiatalabb volt. Múlt héten egy csajról azt hittem hogy velem egykorú, 19 év körüli, erre lehidaltam mikor mondta hogy 15.
2012. júl. 19. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nalam gyakran elofordul hogy sokkal idosebbnek neznek.:o 15/l
2012. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én elég jól beszoktam lőne őket 1-2 év eltéréssel, engem viszont 20-23 közé szoktak tenni.


F/18

2012. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen látok idősebbnek kinéző csajokat. Pasik meg inkább fiatalabbnak néznek ki manapság -.-" de mindkét nemmel kapcsolatban tapasztaltam már ilyet, ami a kérdésben szerepel.


Egy 22 éves csajt simán 30+ évesnek néztem egyszer.. nagyon ledöbbentem, mert régen olyan ari kislányos arca volt meg minden..

És egy 22 éves srácot szintén 28-nak minimum mondtam volna.

Ezek voltak nekem a legemlékezetesebbek.


Én 22/L vagyok és 17-18-nak néznek :P Mondjuk szerintem jobb fiatalabbnak tűnni ^^ :D

2012. júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32-36 közöttinek gondoltam, de 43 volt.
2012. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 vs 30
2012. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 vagyok, sokszor néztek egyetemistának.
2012. júl. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hál Istennek engem fiatalabbnak mondanak,de fogok majd ennek örülni késõbb xD amúgy 18 éves vagyok és olyan 16nak mondanak :)de ennek még nem örülök :s
2012. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17-et töltöm ősszel, és elég sokszor 14-15nek néznek... most még nem esik túl jól, de mondták már, hogy később ennek még nagyon fogok örülni. :)
2012. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

30 éves fiú vagyok és májusban egy számomra kedves valaki mikor először találkoztunk 19-nek mondott :)))

igaz, volt benne egy kis pia :)

2012. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!