Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki belekevered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki belekeveredett egy afférba, és megcsalja a párját, házastársát?

Figyelt kérdés

Hogy kezelitek pszichésen? Mióta tart? Mi lett a vége? Hogy lehet ezt abbahagyni?

Nálam 2 hetes a dolog, és teljesen megbolondultam. A gáz, hogy a kislányomra sem tudok figyelni lelkileg...

Ítélkezők más fórumba írjanak, én is ocsmány dolognak tartom ezt.



2012. okt. 15. 08:03
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg a kapcsolatot vele, próbáld meg kiverni a fejedből.
2012. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
28%

Nyugi, minden nő ezt teszi, van aki bevallja, van aki nem.

Ennyi!

2012. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Utolsó, te férfi vagy? Mert szerintem ez nem igaz. Sok rendes nőt ismerek. Soha nem tennének ilyet, mert nem is olyan a vérmérsékletük.
2012. okt. 15. 08:16
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben gyermek nem volt még és egyébként is halálra volt ítélve párom előzőkapcsolata.


Viszont van ismerősöm, aki gyerekesként került ebbe a helyzetbe. Nagyon féltem, őt is és a kislányt is. Próbálom támogatni,de egyre inkább azon vagyok, hogy a kislány miatt fel kell számolni ezt a kapcsolatot.

2012. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor leírtuk már, hogy van, persze. Vannak a feddhetetlenek, akik a TV-t is átkapcsolják, ha ellenkező nemű van a képernyőn, vannak, akik kiherélnék a párjukat, ha átnézne az út túloldalára, meg van, aki állandóan félrelép, össze-vissza kavar mindenkivel, meg olyan is van, aki normálisan él. Pszichésen is.
2012. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem keveredtem semmilyen afférba, de megértem ha valaki megteszi, nem dícsérem, de megértem. Nem azokra gondolok itt, akik jódolgukba megbolondulnak, de vannak olyan lényegében hiányosságokkal teli kapcsolatok, amikből vagy így, vagy úgy az egyik fél menekül.

A történetedben nem szerepel a férj, ő milyen? Mit kerestél a másk férfinál?

Hány éves vagy?

Én becsületességre törekednék, szerelem ide vagy oda!

2012. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

A férjemmel semmi gond, jobbat, rendesebbet nem is kívánhatnék. Hálás lehetnék érte.

Egy dolog hiányzik belőle, a szenvedély és a bókolás. Elég langyos tipus. De én így is elvoltam, nem kerestem semmit, boldog voltam. Csak úgy betoppant az új, derült égből villámcsapás, igazi Casanova, aki azért létezik, hogy boldoggá tegye a nőket. Csak az a baj, hogy ő is belém esett. Nagyon úgy látom... Az életem nem tudom az újjal elképzelni semmiképp, de azok a percek pótolhatatlanok, és nagyon jók..

2012. okt. 15. 08:49
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
De így nem vagy becsületes és előbb utóbb, nem fogsz tudni tükörbenézni, ne tedd, nem éri meg néhány boldognak hidd perc. Örülj a családodnak és teljes erőbedobással azon légy, hogy megold, elfelejtsd és túllépj rajta!
2012. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok mint te!!! Ezért is írok neked! Annyi a különbség hogy én fiatalabb lehettek nálad és nincs gyermekem nem is tervezem! Már 7 éve (és ez nem vicc) ismerem a jelenlegi páromat lassan 5éve élek vele nem csaltam meg soha nekem Ő volt az első minden téren...de egy kb fél éve szerelmes vagyok!!! A páromtól ugyanazt nem kaptam meg mint te nem bókolt szinte soha nem is udvarolt azért jöttem vele össze mert éreztem hogy a kapcsoltatot felvállalná és azért mindíg jó barátok voltunk!! De ez nem elég!!!És én mást akarok!Szerelmet akarok nem csak egy szimpla együttélést ahol nincs romantika és összhang...Szerintem (bár ott van veled a kislányod is)és ebben az esetben nehéz a döntés..vagyis nehezebb de én nem maradnék egy olyan kapcsolatban ahol nem vagyok minden téren boldog és elégedett!! Lépj tovább mert ha később visszagondolsz majd erre egész életedben bánni fogod!A gond nálam még annyi hogy a "szerelmem" is párkapcsolatban van,de beszélni fog a párjával akit különben nem szeret soha nem is szerett és már régen elhidegültek egymástól! Én is így vagyok a saját kapcsolatommal,ezért örlődöm! De lépni kell mert mindíg van út a boldogság felé mindíg van valami jobb!Ezt arra értem hogy nem kell egy olyan kapcsolatban maradni ami csak "látszatboldogság" ami a külvilág felé vetitett kép...Nagyon örülök(ezt ne vedd rossz néven) hogy valaki más is az én helyzetemben van vagyis nem vagyok ezzel egyedül másoknak is vannak ilyen jellegű dolgai mint nekem...Kitartást kívánok neked!! Természetesen dönt a legjobb belátásod szerint!Ja és még egy fontos momentum,hogy én szerelmes is vagyok és a szerelem érzése kölcsönös és már alíg várom hogy felvállaljuk egymást!Én ezt szeretném...Magyarországon sajnos sok halálra ítélt kapcsolat van és sokan nem a megfelelő személy mellett élnek vagy élik le az életüket...Hidd el megéri változtatni!!! Remélem tudtam segíteni! 22/L
2012. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző 10:17-es válaszoló vagyok! Csak még egy utolsó dolog vagyis ezt fontosnak érzem leírni...Nem érzem magam bűnösnek az miatt hogy úgymond megcsaltam a páromat,mert mindenhez két ember kell!A megcsalások nagy százalékban szerintem nem azért történnek mert valaki egy kis kalandot vagy változatosságot keres!!!Legalábbis az esetek többségében szerintem nem így van...A más partner keresése azért történik mert a jelenlegi ill régi partner nem tudja és talán sőt biztos hogy soha nem is tudta megadni azt a megfelelő figyelemt,szeretetet és gondoskodást amire a másik vágyik!!Hűséges típusnak tartom magam és ha ez a szerelme nem jött volna az életemben továbbra is kiataranék a jelenlegi dolgok mellett de az élet ezt hozta és ennek nagyon örülök mert rájöttem,hogy én is lehetek felhőtlenül boldog és engem is igazán tudnak szeretni!!A szerelemnél nincs csodálatosabb érzés...:) Én őszintén és igazán szerelmes vagyok,olyat érzek amit eddíg még soha...Szépnek vonzónak és csinosnak érzem magam...Eddíg is éreztem de ez valami egészen más ez egy csodálatos érzés!!!!Amint az előző írásomban is olvastad komoly kapcsolat párti vagyok és a szerelmemmel házasságot is tervezünk tehát nagyon komolyan gondolom.és gondoljuk!Valamint még korkülönbség is van közöttünk ezt is lazán vesszük nem zavar minket sőt igazán egymásra találtunk ezen a téren is..a (jelenlegi párommal is jócskán van köztünk korkülönbség)mindegy ezt csak megjegyeztem hátha fontsnak tartod...Szép napot neked! :) 22/L
2012. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!