Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van aki szerint ez megcsalásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szerint ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

egy helyen dolgozom a párommal, és ma reggel együtt érkeztem az egyik kolléganőmmel az irodába, akivel a folyosón futottam össze. A párom erre úgy kiakadt, mintha egy ágyból keltünk volna ki, és ő, mármint a párom aki a férjével él, mert még válófélben van, ő féltékeny?

az persze nem volt szép dolog tudom, hogy erre én meg úgy reagáltam, hogy biztos rossz a lelki ismerete, mert lehet hogy a férjével volt este valami. nagyon szemét voltam? főleg most, hogy kivan idegileg a válás miatt?



2012. okt. 19. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

jó ég. :D

Jól beválasztottál, barátom.

2012. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Istenem, némelyik nő annyira túlzásba viszi! Nem értem, én sosem voltam féltékeny. ha meg akar csalni a pasi, akkor úgy is megteszi, hogy a micsodáját fogom.


Mindenesetre ne komplikálj. Ha válófélben van, nyilván nem hetyegnek már régóta. De én addig szüneteltetném a dolgot, amíg le nem megy a válás.

2012. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért van veled a férje mellet ha ki van idegileg a válástól?
2012. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem azért van ki mert nehéz otthagynia, hanem mert megy a harc a gyerekek, a vagyon, tartásdíj miatt. aki már vált az gondolom tudja ezt.
2012. okt. 19. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem a válás miatt most labilisabb az idegrendszere, könnyebben sérthető a párod. Legyél vele kedves és megértő, nem egyszerű a válás, főleg ha gyerekek is vannak.
2012. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azért akadtam ki ezen, mert ő úgy gondolja, hogy én akarok ettől a másik nőtől valamit. kérdeztem, hogy akkor minek van velem, mert ezek szerint ő úgy gondolja, hogy én az első adandó alkalommal félre lépek. hol a bizalom, én bízzak benne, aki a férjével egy lakásban alszik, fürdik stb.
2012. okt. 19. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:
mint egy latin-amerikai sorozatban bas*zus :D
2012. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kissé ki van idegileg a válás miatt és biztos aznap megértésre vágyott, te pedig mosolyogva kuncogva sétálgatsz mással (akit lehet h ki nem állhat). Szerintem beszéljétek meg és mondd el neki h nagyon szereted és nem akartad megbántani.
2012. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem megcsalás, egyértelmű, hogy nem. Viszont ez már régen rossz, ha erre féltékeny, nem lesz vele könnyű életed---én tudom, mert én is ilyen sráccal voltam együtt évekig, aki mindenre ezt gondolta, hogy megcsalás... és aki ilyen típus, szerintem az nem igazán változik meg, de ne hagyd magad irányítani, meg el ne kezdj ezért bocsánatot kérni, mert simán úgy érzi majd, hogy na tessék még védekezik is érte, akkor tuti van itt valami.
2012. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nem volt szándékomban bocsánatot kérni, most a négy napban hanyagolom, semmilyen formában nem keresem, és utána is kivárom, hogy mit lép. igazából arra várnék, hogy ő kér elnézést, amit sosem fog, hiszen én vagyok a szemét, mert együtt érkeztem a kolléganővel, és utána megvádoltam, hogy a férjével csinált valamit.
2012. okt. 21. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!