Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már megcsalásnak számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalásnak számít a megegyezésünk szerint, nem?

Figyelt kérdés

A barátommal egyszer összevesztünk.Ő ment egy olyan haverjához,aki azt terjeszti rólam hogy én vele egyszer jártam 2 hétig,mert egyszer átjött a barátnőmékhez medencézni.Ez meg szemen szedett hazugság,bárki megmondja!

Hatalmas vita volt belőle,ellenefordult az egész osztály,amiért szét akart választani a barátomtól(egy osztályba járok a barátnőimmel(ikrek)akinél medencéztünk,a barátommal és evvel a szart kacvaró fiúval).A barátomat bújtogatja,hogy béküljön ki a volt barátnőjével,meg minden.A párom ma bevallotta hogy írt is ennek a csajnak egy üzenetet:

Szia Noémi!

Szeretnék neked utólag is Boldog Nőnapot kívánni!

Te vagy az eggyetlen lány aki megérdemli azt, hogy külön levélben írjak neki...

Neharagudj, hogy eddig nemírtam csak már rég nincs internetem és csak ma tudtam írni. :-)

Szeretném ha Mónikának is Boldog nőnapot kívánnál helyettem...(Előre is köszi)

Amúgy hogy vagy?? Remélem jól mert én egy picit kivagyok ...

Petivel rendben vagytok??

Ja! -és Mónika hogy van??

Megmondom őszintén ahogy közeledik a nyár (illetve a tavasz) eszembe jut a nyári hülyéskedésünk:

Visszaemékszem milyen gyerekes vóltam (nemsokat változtam :-D),.. Na mind1

Mégegyszer szeretnék Boldog Nőnapot kívánni és sok szerencsét a tanuláshoz :-D...

Puszi: Dávid

(A Mónika a lány húga,am ők egy nyári táborban ismerkedtek meg.Az is zavaró a dologban,hogy az én volt barátom(csak egy volt elötte)szintén az osztálytársunk volt,csak lebukott,s miután összejöttem a mostani barátommal ki kellett törölnöm mindenhonnan az ismerőseimből,nemhogy levlet írjak neki...)

A lány válasza:



köcce

mind ketten jól vagyunk

mi történt ?? mi a baj hogy kivagy???

sztem nem voltál gyerekes és én nem úgy emléxem rá mintha hülyeség lett volna nekem az a nyár egy kellemes emlék marad

mellesleg petivel szakítottunk kb 2 hete:(

de ez nem is naon érdemel több szót

sok puszi cyaaaaaaaaaa


A barátommal megegyeztünk,a kapcsolatunk elején,hogy a flörtölést,már megcsalásnak vesszük.

Dehát én sosem írtam soha egy fiúnak sem oylat,hogy "puszy,meg hogy csak te érdemled meg".Vagy ez úgy működik,hogy ha öszeveszünk akkor mindent lehet?!

Emiatt a lány miatt sokat szenvedett.Mindíg fájdalommal gondolt rá,hogy egyszerűen egy másik srácért kidobta...

Én nap mint nap,hozom neki a suliba a szendvicseket,ápolom a lelkét(mert nehéz az otthoni élete,sajnos 2 testvérére 0-24ben kell vigyáznia,mert az apjuk lelépett tőlük,és az anyja nem bír a két gyerekkel.Állandóan üti a báty a húgát,ezért nem lehet őket egy szobában hagyni 2 percre sem.A probléma nagyobb oka az,hogy a kisfiú borzasztóan neveletlen...ha valamiért sír egyből megkapja stb;a két gyerek között alig avn 1 év),éns egítek neki mindenben,ruhákat veszek neki,most éppen egy 30 000ft-os biciklire gyűjtök neki,mert az anyja nem akarja neki megvenni.Én az Avonnál dolgozom tanácsadónőként,és oylan havi 1600ftra teszek szert ha jól emgy a dolog.Ezt mind őá költöm,nem magamra.Mióta járunk,mindent én fizettem kiv.1 alkalmat,amikor a saját színházjegyét ő fizette.Ebbe beleértek:mozit,kaját,strand(fejenként 1800ft),színház,most a bicikli,fogszabályzó is lesz meg csomó dolog.

Mégis amikor összevsztünk(egyébként imádjuk egymást)egyből futott az ex lánykájához.

Én meg vagyok kötve:nem mehetek el soha egy buliba,nélküle a barátnőimmel,egyáltalán nem lehetek a barátnőimmel.

Kérlek segítsetek!! :'(


2008. ápr. 8. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ismerem ezt a fiút, de kívülről szemlélve kihasználás-szaga van ennek az egész történetnek. Szerintem durva, hogy mindent te fizetsz neki (ő meg hagyja), és aztán rohan a volt barátnőjéhez, amint egy picit összevesztek.

Még ha nehéz helyzetben van is, a bunkóságot akkor sem lehet ennek a számlájára írni.

Ne gyűjts neki biciklire, te se lopod a pénzt!

Ez a fiú sztem nem érdemli meg - legalábbis így messziről nagyon úgy tűnik...

2008. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hozzá tartozik,hogy mietött azt a levlet írta,elötte 11perccel írtam neki sms-t hogy szívbillentyű zavarral ülök az orvosnál.Nem túlzottan érdekelte..köszy a választ :'(
2008. ápr. 8. 19:50
 3/19 A kérdező kommentje:
Am azrt én fizetek mindent,me mondom h aza nyja kihasználja,elveszi az ösztöndíját,amit a tanulásáért kap(kitűnő tanuló)...nem is jövök ki az anyjával...
2008. ápr. 8. 19:51
 4/19 anonim ***** válasza:

Huha, nehéz az eset. Volt nekem egy hasonló barátom, ő 25 éves volt suliba már nem járt dolgozni még nem dolgozott. Én suliba jártam és havi 20 ezer zsebpénzemet mindíg el-el kéregette, pedig neki nem volt ilyen rossz családi légköre, ő kihasznált, de rendesen, haverjainak mondta mindíg hogy én ilyen k vagyok és stb...

Na de visszatérve rád, nem hiszem, hogy sajnálatból vele kellene maradnod, én úgy veszem észre ő is kihasznál téged. Ülj le vele beszélgetni, mond el ezt neki. Sztem ha nem is megcsalás, de kihasznál. Amíg nincs önálló kereseted, addig te nem tudsz semmit sem tenni a családért. Beszéljétek meg. De szerintem így nem érdemes folytatni a kapcsolatot, nagyon fiatal vagy (gondolom) tönreteszed magad.

Sok sikert.

2008. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én nyáron leszek 15,ő meg januárban múlt 15...
2008. ápr. 8. 19:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Megérdemelné a srác, hogy ott hagyd. Csak kihasznál! Ez tuti!
2008. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Most komolyan: te szereted? Megérdemel téged? Ő mit tesz meg érted? Gondolkozz el ezeken!

És az egy dolog, hogy az anyja kihasználja, attól veled még nem kell, hogy ilyen érdektelen legyen- mert az, hiszen még az sem érdekelte, hogy beteg vagy...

Szerintem ne hagyd, hogy hülyére vagyen, ne rontsd el az életed legszebb éveit, a saját boldogságodat ne add oda olyasvalakiért, aki nem bitos, hogy megérdemli. Szerintem barátnőzz inkább... :-)

Sok boldogságot Neked :-)

2008. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szokásom sajnálni az embereket, ugyanis azzal negatív engergiákat küldünk feléjük, és én jobban szeretem a pozitívat sugározni. De téged most tényleg sajnállak. :( Én is úgy érzem, hogy a srácnál van valami kis gubi. Ha már most te fizetsz neki mindent, akkor a későbbi életetekben (majd felnőttként) még jobban el fogja várni, hogy pénzeld és kiszolgáld. Lehet, hogy szereted, de ez így nem állapot. Vagy megpróbáltok rajta változtatni, vagy fájó szívvel, de otthagyod a barátodat. :( Kívánom, hogy dönts okosan! ;)


Sajnos az én barátom anyukája meg állandóan befolyásolja, zsarolja a barátomat, ráerőlteti az akaratát... ők sincsenek túlságosan ellátva pénzzel, ritkán is megyük valahová, de ha meghív valahová, nem várja el, hogy én fizessem. Szerintem ez nem ilyen dolog... még ha el is felejtjük a régi normákat, valahogy ez az egy mindig megmarad... :)


Sok sikert! Puszi! :)

2008. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos eléggé gubancos az egész,valószínüleg a kis szarkeverő holnap már nem fog élni...szétverem a fejét.Rendszeresen szét akar minket választani.Az az igazság,hogy én oylan 3as tanuló avgyok a barátom félévkor is kitűnő volt szín ötössel.Megbeszéltük,hogy mivel az anyja nem engedi hogy diákmunkára járjon,amit tudok,segítek,ápolok neki/rajta,azt nagykoromban kapom vissza,ha majd végre lesz fizetése.Ezért fizetek mindentt én...egyenlőre...
2008. ápr. 8. 20:36
 10/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de "nagykorodban kapod vissza?". Mégis, ki tud erre garanciát adni?

15 éves vagy, nagyon fiatal. Inkább keress egy olyan fiút magadnak, aki tényleg szeret és megérdemli a szerelmedet!

2008. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!