Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szerint egy ember mellett le lehet élni az életet? Félrelépés nélkül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen
2012. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le lehet élni.DE ahhoz komoly kapcsolatnak kell lenni,és nem tininek.
2012. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

igen, csak jól meg kell választani az illetőt és nem utolsó sorban aki választ, annak is érettnek kell lenni párkapcsolatra.

manapság sem a gondos megválasztás, sem az érettség megvárása nem divat.

2012. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyenes tiszta elme kell, kell mérlegeld amint annyira megismerted a párod. Én érdemesnek tartom, hogy kitartsak valaki mellett jóban rosszban ha kell, mert ez az élet rendje, egyszer jó egyszer rossz, de együtt könnyebb. Csupán azt nehéz megtalálni aki szintén igy gondolja.
2012. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ige, van. Igaz én még csak 12 éve élek boldog házasságban félrelépések nélkül, de a nagyszüleim akik a haláluk napjáig imádták egymást majdnem 60 évet éltek együtt. Soha egyikük sem lépett félre.
2012. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ismerek olyat aki mellett le tudnám élni az életem. tudom a hibáit és az erényeit is.

Ő viszont nem engem akar, tehát lényegtelen. :D

2012. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem, egy idő után minden kapcsolat véget ér. Hogy miért vannak olyanok akik életük végéig együtt maradnak? Mert mindenhol azt hallották, hogy "Ez az élet rendje" :) Nő/32 vagyok és nem k****.
2012. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
6-os. Vagy csak nem tudtál róla
2012. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik úgy is együtt maradnak, hogy nem jó a kapcsolatuk, és nem is lépnek félre. Ettől függetlenül lehetséges kiegyensúlyozott párkapcsolatban élni egy életen át, de ahhoz kellenek a fentebb említett feltételek, plusz tenni kell a kapcsolatért.
2012. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!