Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel, hogy szakítás után találkozott az exével és akkor már egyáltalán nem látta vonzónak, kiábrándultságot élt át és nem érzett semmit iránta?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem. 8 hónapig voltunk együtt.

Én nagyon megszenvedtem a dolgot, de mostanra már kilábaltam belőle nagyrészt.

Nem lesz romantikus töltetű a dolog, ez egy hirtelen ötlet volt, hogy találkozzunk.

De azt érzem, hogy őszintén szólva nem is tudnék neki mit mondani, nem érzek iránta semmit, csak egy ilyen csalódottságot, abból kifolyólag, hogy időközben rájöttem milyen valójában. Egy ilyen "mit keresett ez mellettem, miért lopta az időm" érzésem van, ha rágondolok.


Szóval volt már olyan, hogy szakítás után találkoztatok az exel és ez adott egy löketet, hogy még jobban le tudjátok zárni magatokban a dolgot?

22/L



2012. szept. 29. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
jaja egy gyors sex menet után.. megadtam neki az utolsó löketet.. :))))
2012. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt. 22/F
2012. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt

24N

2012. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt :D S még most is van :D Nem ért annyit a fiú amennyire én őt tartottam :D
2012. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, te vagy az egyetlen ilyen
2012. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez jól kifejezi a dolgot...

2012. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!