Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bocsátottatok már meg megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsátottatok már meg megcsalást? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve együtt vagyok a barátnőmmel, nagyon szeretem de elismerem, hogy néha elhanyagoltam őt sajnos. Erre ő megcsalt. Összefutott egy sráccal akit régről ismert, dumálgattak, a gyerek tette ott neki a szépet és a csajom lefeküdt vele. Kiderült, szakítottunk kb 1 hónapja, de most könyörög nekem, hogy bocsássam meg és hogy soha többé nem lesz ilyen. Fogalmam sincs mit tegyek. Van esély szerintetek, hogy ez tényleg egyszeri eset? Azt hozzátenném, hogy én is sokszor bántottam őt a kapcsolatunk alatt, de sosem volt 3. személy. Tudom, hogy nekem is változnom kell, de vajon érdemes?

2012. okt. 23. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Öszinte és velős válasz,nem. 1 hònapig mi volt ? mikor nincs senki akkor jô lenne kibèkülni.

Barátom ne ved sértésnek de hasonlôan jártam pár hete ès èn voltan a szemét állat mert.kèrdőre vontam(azt nem is említem kire cserélt). Most meg ot vagyok,hogy telefon szämot cserèltem mert hívogatott,hogy beszèljük meg.

Ami elromlott az nagyon ritkàn lessz utòlag jó.

De azèrt ép ésszel gondolkodj.

2012. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha sorba akarsz állni a lóf*szért, simán.
2012. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Nálunk is ugyanez volt a történet sajnos,( annyi különbséggel, h nagyon összevesztünk és én szakítottam, tehát szerintem már nem voltunk együtt) de nekem a barátom pár nap múlva megbocsátott,mert megértette, hogy miért tettem..Azóta is együtt vagyunk és megbízunk egymásban.
2012. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Expi ***** válasza:

Hasonlo eset jatszodott le az en parkapcsolatomban is ugy kb 3 eve! A baratnom egyetemi evei elejen osszekeveredett egy sraccal, es 6 honapig talalkozgattak! Nem fekudt le vele,csak allitasa szerint /szorakoztak/!

Az indok nala is az volt,hogy elhanyagoltam es ezert menekult mas karjaiba, szex meg azert nem volt mert szeretett es azt mar nem tudta volna megtenni! En persze megbocsajtottam neki(legalabbis azt hittem kepes vagyok erre!)de kesobb rajottem,hogy soha nem fogom tudni feldolgozni a tortenteket,es jobb lett volna akkor ott helyben lezarni! Ami mar egyszer megromlott az mar sosem lessz az igazi,...akkor meg minek eroltetni?! A bizalom mar nem mukodik,es aki kepes egyszer atvagni az masodszor is megteszi! Az en velemenyem,hogy nem eri meg. Lepj tovabb!

2012. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!