Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek ugy nez ki vege, ugye?

Figyelt kérdés

A parommal hetvegen talakoztunk volna (a heten csak 2 orat tudtunk talalkozni), de mikor kerdeztem, hogy akkor talalkozunk-e, azt mondta, hogy sajnos nem tudunk, mert az anyjanak elveszett a macskaja, es lehet, hogy el kell mennie segiteni keresni.

De mivel mindez 200 kmre tortent, vegulis nem ment el. DE engem sem hivott, hogy menjek.

Ha ennyire hanyagol, nem torodik velem (ez a sokadik eset), akkor szerintetek ennek annyi, es nincs ertelme tepernem?


(par honaoja vagyunk egyutt, 25 folott vagyunk)


2012. okt. 21. 19:56
 1/6 anonim válasza:

Üdvözöllek


Nekem is ma ért véget a párkapcsolatom, kb hasonló ürügyek és kifogások miatt. Azt mondom, lesz ez még így se ! És az ilyen alakok majd később megkapják a kiérdemelt pofont az élettől.


További jó életet neked !!! ÉS élvezz ki minden pillanatot szingliként is, hidd el, senkitől sem függesz ;)

2012. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, sanszos:(
2012. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jéééézusom :D És te ezt el is hitted?... Elég naív vagy... Szerintem le akar rázni, szinte már egyértelmű, ha nem ez az 1. eset..
2012. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt eliszem, hogy elveszett a macska, de azt tudtam, hogy nem fog elmenni segiteni keresni.

Igen, nem az elso eset.


De kozben meg tok fura, mert mikor meg talalkozunk akkor minden teljesen rendben van!

Multkor probaltam errol vele beszelni, es mondta, hogy nincs semmi gondja.

Annyira kettos!

Nem tudom mennyit varjak, valtozik-e ez, vagy egyaltalan mi van.

2012. okt. 21. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, állj elé, és kerek perec mondd el neki, h neked ez így nem jó, mert úgy érzed, h le akar csak rázni. Persze a választ erre tudjuk h mi lesz (Jajj, Édesem,dehogyis, csak mostanság minden össze jött...), de ha továbbra is ezt fogja csinálni, akkor hagyd ott. Ami nem megy azt nem kell erőltetni :)
2012. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért áltatod magad? Szerintem magad is tudod, hogy ez csak kifogás volt. Egy macska? Anyu macskája? Nevetséges attól is aki ilyet kitalált!
2012. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!