Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek lehetek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Szerintetek lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Összevesztünk barátommal, nem is beszéltünk pár napig utána egy közös barátunktól tudtam meg ,hogy "xy"-al jár. Nem is szakítottunk semmit nem mondott csak annyit ,hogy igen új barátnője van...

Az az egyik legrosszabb az egészben ,hogy a legjobb barátnőmmel jár pedig a bnőm tudta ,hogy összevesztünk. Elvileg míg jártunk a barátommal akkor is végig együtt voltak.

(Azon vesztünk össze ,hogy azt mondtam neki várjunk még a szexig)

Most mit csináljak? Veletek is történt már hasonló? Lehet ilyen kö.sög valaki?



2012. nov. 19. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szemét, hasonló cipőben jártam én is már, felejtsd el, nem könnyű, de ez a legjobb amit tehetsz. Ha ismernélek ápolnám a lelked most, mert tudom milyen érzés ez. :(
2012. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ez neked barátnő???
2012. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt.. Köszi azért ,hogy írtatok majd valahogy elkerülöm őket...
2012. nov. 19. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
hagyd azt a srácot, neki csak szexre kellettél, a bnőd meg biztos megadta amit te nem akartál elkapkodni. Am hogy lehet vki ilyen szemét?? (bnőd) a srác meg egy f@sz már bocsi, de ha valaki szeret akk nem tesz ilyet!!!!!
2012. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és azóta beszéltél már a "barátnőddel" erről? ha igen mit mondott?
2012. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk személyesen csak egy üzenetet írt ,hogy ő szeretne továbbra is a barátnőm maradni én meg elküldtem a f@szba..
2012. nov. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!