Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiatlan, szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan, szerencsétlen, dolog, ha nem vagyok csajozós és nem szedem fel a nőket?

Figyelt kérdés

Én még sose csajoztam, sose volt ilyen, hogy kell ez a nő odamegyek és felszedem aztán futok utána, megszerzem és társai.

Eddigi 2 kapcsolatomnál (27 évesen), úgy jöttem össze, hogy ismeretségből, suliból stb. jól éreztük magunkat és így szép lassan kialakult


2012. okt. 27. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális :)
2012. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem férfiatlan dolog szerintem, örülj a szerencsédnek. :) A legtöbb férfinek is ez inkább kínszenvedés, mint élvezet. Persze van aki élvezi a becserkészés folyamatát, ebben is lehet valami, de sokunknak igencsak meg kell szenvedni a sikerért. Szóval ez egyáltalán nem szerencsétlen dolog, hanem szerencsés. :)
2012. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerencsétlent nem úgy értem hogy nincs szerencsém vagy van, hanem töketlenségre gondolok inkább
2012. okt. 27. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, a férfiasságnak semmi köze a csajozás módjához, vagy hogy hány lánnyal jártál.

Én többe nézek egy olyan embert, aki 1-2 lánnyal jár egész életében, de ők olyanok is, mint a suttyó kis nyálgépeket, akik minden hétvégén felszednek valami részeg buta ribit, és azt hiszik tudnak valamit, hogy hej, de nagy legények.

A másik pedig az, hogy hogyan bánsz a nőkkel (és nem csak azzal, akivel kapcsolatban vagy). Ezt már nem fejtem ki, de szerintem elmondtam a lényeget.

2012. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg annak számít, ha a szerencsétlent úgy érted, mint Chandler Bing :D De kit érdekel ki minek tartja? Én leszarom pl. hogy rólam mit gondolnak (nem vagyok jó ebben a műfajban, pedig nem vagyok ronda és sok csaj beázik tőlem)de hát ez van én ezzel nem tudom, hogyan kellene visszaélni, "régebben bosszantott később tiéjcsszíí higgasztott, szevasztok"
2012. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem férfiatlan!

Elég ha filccel megjelölöd őket! a többit én rendezem!

2016. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!