Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud lenni egy jó nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud lenni egy jó nő egy szerencsétlen kockával?

Figyelt kérdés
Van egy nő oda vagyok érte ,de nagyon sok pasi haverom csapja neki a szelet, de ő már 4 éve egy szerintem szerencsétlen pasival van, egy ilyen igaz duci szemüveges kocka. Hiába próbálkozok, próbálkozunk egyszerűen semmi esélyünk nincs simán visszautasítja a legjobb pasikat is
2012. nov. 18. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak féltékeny vagy. Jól teszi az a nő, hogy értékeli azt, aki szereti és megbecsüli.
2012. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hallottál már arról hogy szerelem? vagy arról hogy nem minden a külső?
2012. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, én is duci vagyok, (szemüvegem nincs) de számítógépek szervizelésével foglalkozok, programozok, mindent tudok a gépekről, szóval kockának tartom magam, és fantasztikus, gyönyörű barátnőm van. Néha én se tudom hogy miért van velem, de azt mondja szeret, és én is szeretem őt, és ez így jó. És az a legjobb dolog az egészben, hogy jöhet bármilyen nálam jobb pasi, tudom, hogy ő soha nem csalna meg engem.
2012. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg sokat csalódott már a jóképű pasikban, ezért mindet egy kalap alá vette, hogy tuti mind szemét, általánosított egy nagyot, aztán úgy döntött, egy ilyen szerencsétlen nem fogja megcsalni és kihasználni, és megbecsüli.
2012. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a látszat, h szerencsétlen kocka. Minden bizonnyal az a srác szereti és jól bánik vele nem úgy mint manapság néhány futópadon élő izomagy.
2012. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 gregarm válasza:

Lehet neki nem jönnek be azok a pasik akik cigiznek meg minden héten hülyére isszák magukat.

Mert általában a "kockák" ezeket ugye leszarják.

2012. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kocka voltam (bár nem kövér), és nagyon szép barátnőm volt. Már nem vagyok kocka, és barátnőm sincs...
2012. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ti szegények... Egy jő nő le se sz@r titeket...
2012. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert valószínűleg szeretve érzi magát, és lelkileg passzolnak.

Én sem dobnám a páromat csak azért, mert valaki "jobb" tőle, ha megkapok érzelmileg tőle mindent.

És attól, hogy te kockának gondolod, lehet, hogy egy szenvedélyes lepedőakrobata, és tudja, hogy kell használni a szerszámát.


A külső nem minden. Főleg olyannak, aki sokszor megégette magát, a "legjobb" pasikkal. Az már inkább biztonságra vágyik és szeretetre.

2012. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*jó nő
2012. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!