Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de már nagyon megbántam?!

Figyelt kérdés
Akivel megcsaltam, mindent elmondott neki. A barátom pedig szakított velem. Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, viszont ő nem tudja bízhat-e bennem újra. Mondtam neki hogy soha többet nem lennék rá képes, mert nagyon szeretem! Nem is tudom hol volt akkor az eszem. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.
2012. nov. 30. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ezt már beszoptad.
2012. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hanariko ***** válasza:
95%
Pont ahogy az első mondja. Sajnos ezt eltoltad. Teljesen jogosan nem bízik benned.
2012. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A puncidba volt az eszem. Nagy pancser lenne a srác ha visszafogadna. Megérdemelted, hogy kidobott. Viszont biztos vagyok benne, ez jó lecke volt neked, és a következő barátod nem fogod megcsalni. Legalábbis valamiért úgy érzem, nem vagy reménytelen eset.
2012. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyszer megtetted, akkor többször is meg tudod. R*banc vagy. Jól is tette, hogy dobott. Neked sincs tartásod, gratulálok.
2012. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod elveszteni? Már elvesztetted! Szerintem a legtöbb amit tehetsz, hogy tanulsz az esetből. A barátod - illetve a volt barátod- bizalmát már nem nyerheted vissza, de máshol még tiszta lappal indulhatsz. És gondolom, okolva az eseményekből, ilyen hibát nem követsz el.
2012. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szereted. Akkor is szeretted, amikor éppen mással hemperegtél? Vagy akkor valahogyan hirtelen nem szeretted? Hagyd őt békén, had találjon magának egy normális lányt!
2012. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azt hozzá tenném hogy a fiúval nem hemperegtem, semmi más nem volt csak pár szájrapuszi..
2012. nov. 30. 22:40
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Az is megcsalás.
2012. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon türelmesnek kell lenned. Idő kell ahhoz, hogy kiderüljön, hogy tud-e még ezek után bízni benned. Mert ha már nem, akkor semmi értelme sincs a kapcsolatotoknak.
2012. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
úgy van megbeszélve hogy pár hét szünet, de nekem már most nagyon hiányzik..:( nem tudom hova tettem az eszem :'( esetleg valami hatásos bocsánatkérő sms-t, verset, idézetet tudtok mondani?
2012. nov. 30. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!