Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jövőre kimennék külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre kimennék külföldre tanulni, fél évre, és addig szinte egyáltalán nem láthatnám a barátomat! Ki lehet bírni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mire kimegyek, már több mint 2 éve leszünk együtt, úgy hogy alapból kb. 10 percre lakunk egymástól és non-stop együtt vagyunk, tehát mikor lehet együtt alszunk, együtt megyünk suliba, együtt járunk sportolni stb. Egyszer már volt szakítás, de 2 hónap után összejöttünk mert nem bírjuk egymás nélkül. Most viszont, ha kimennék maximum egyszer vagy kétszer találkozhatnánk esetleg. Viszont nekem ez nagyon nagy lehetőség lenne, mert egy adott nyelvet tanulok már 3 éve és abba az országba mehetnék teljesen ingyen. Mondjuk, lehetséges 3 hónapra menni is, de úgy gondolom hogy 6 jobban megéri. Szerintetek?:(
2012. nov. 12. 19:17
 1/5 anonim válasza:
hát ha mindig együtt vagytok... nem tudom mennyire erős a kapcsolatotok, mit bír ki... de nekem a 4 hét is nagyon nehéz volt...
2012. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet kibirni, tehat a megoldas hogy szakitatok, es ha tenyleg együtt kell lennetek akkor ugyis összejöttök megint.
2012. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
óóó bizzzzzzztossssssss akkor inkább nem megyek sehova :D mindennél jobban szeretem, nem tudnék vele szakítani főleg nem egy ilyen miatt.
2012. nov. 12. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismertem par embert akik mentek cserediaknak külföldre de mindegyik ugy indult el hogy egyedülallo volt (tehat szakitottak a baratjukkal mert igazabol nem lehet elvarni hogy fel evig semmi szex, ha nem is csaljak meg egymast, akkor is ott motoszkal mindenkiben hogy huu tuti van valakije mert tul jol birja a "maganyt", ezert kerülhetö el ha elötte szakitatok. Drasztikusnak hangzik de igazabol ez egy megoldas...de ha annyira szereted.. kitudja ;))

masodik voltam

2012. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ez igaz, de szerintem ez főleg a kevésbé komoly kapcsolatokra jellemző. mi kb másfél éve vagyunk együtt és nem bírnék mással lenni, és nem is kell más csak Ő:)) nem azért megyek hogy pasizzak hanem hogy tanuljak és világot lássak... lehet hogy hiányozni fog mondjuk a szex de nem tudnék senki mással lefeküdni az tuti:D na de még meggondolom hogy menjek-e:D köszi a válaszokat ha gondoljátok még írhattok tapasztalatot véleményt bármit:))
2012. nov. 12. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!