Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amiről nem tud az nem fáj!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiről nem tud az nem fáj! Mindenkitől ezt hallom nekem ez annyira szarul esik :S Ti megcsalnátok a barátotokat/nőtöket a háta mögött, tényleg ennyire elfogadott mindenki számára?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én azt is megölném, aki mással csinálja, nem hogy aki velem tenné meg ezt
2012. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tennék ilyet.
2012. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Tömeggyilkos akarsz lenni? :)
2012. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mármint Sunset limitednek szólt.
2012. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ne offoljatok légyszi! tehát tényleg ennyire elfogadott mindenkinek hogy titokba megcsalnád a párod?
2012. dec. 16. 16:06
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Azért ez a két dolog nem ugyanaz. Nem tenném meg szándékosan soha sem. De, ha valahogyan véletlenül megesik akkor nem szólnék a páromnak.

Elvégre, ha tudom ugyanazt nyújtani a kapcsolatban mint eddig és neki fel sem tűnik semmi változás akkor miért kéne ennek szándékosan véget vetni?

2012. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Megfelelő időt és erőt szánnék rá, mindent megérne, mert az igazi kinyírandó emberek a világban az erkölcstelen, embernek már nem is nevezhető férgek, nem a cigányok, meg ezek a fáról inkább lesettek..
2012. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

nem igaz, h nem tud róla, inkább nem akarja észre venni!

nem tettem soha ilyet

2012. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

0%?...

Jól van, akkor írok valami mást. Naná, hogy egész nap csalnám a párom a háta mögött. Minden órában más csajjal kefélnék, sőt még prostit is hoznék majd röhögnék magamban, hogy mennyire király vagyok. Nem lehetne magamra hagyni fél percre sem mert egyből egy másik lányon feküdnék. Majd mikor vége az összes kufircnak akkor röhögve közölném vele, hogy hányszor keféltem félre.


Nos, mivel amit most írtam teljes ellentéte annak amit az előbb írtam akkor ez 100%-os válasz lesz, ha jól számolom.

2012. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

Persze, simán, gondolkodás nélkül megtenném. Főleg távkapcsolat esetén csalnám a nőmet ezerrel, ahogy kb. mindneki ezt teszi. Van egy elérhetőbb, épp kéznél lévő másik akkor nyivlán be kell próbálni, főleg ha egész hétköznapokon nincs nő az ember mellett,akkor kell ,hogy ki legyen töltve az űr. Meg ugye nyilván keresgélni, túrkászni kell a jóban, kipróbálni ezt is azt is, aztán amelyik a legjobb, azt megtartani, a többit meg meneszteni, leváltani, és eccetera eccetera... Persze neki nem kell tudni, mert minek. Kegyes hazugság! Ha meg már nemkell ,akkor ellököd magadtól,mert annyira nem lehetsz gonosz, hogy nem akarod neki a legjobbat, és becsapod azzal hogy még szeretetd, de közben már nem. Ilyenkor ki kell vágni. De már van talonban másik, és az pont jó lesz.

Szóval ez a gondolatmenet, ami legtöbb emberban azért megfordul, és sokan ki is vitelezik. Én például ezért nem vagyok híve a távkapcsolatoknak.

2012. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!