Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a barátotokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a barátotokat a volt párotokkal vagy csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
hogy történt és hány évesen?
2009. márc. 20. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem csalnám meg a páromat!!


18/F

2009. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
egyáltalán hogy jut ilyen az eszedbe? egy értelmes ember, sem az exével, sem mással NEM csalja meg a párját... 25/nő
2009. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak ennél árnyaltabb helyzetek is, mint az előző két válaszoló írta... de a válasz nem.


25/f

2009. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
soha
2009. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még nem csaltam meg senkit, de velem már csaltak meg vkit, és nekem is nagyon rossz volt...
2009. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van párom, senkivel sem csalom meg.

Ha nincs, akkor mehet a szex az exszel, miért ne? De az nem megcsalás.

2009. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt egyszer 19 évesen egy négy éves kapcsolatom, ahol az utolsó fél évben már csak a árom könyörgése tartott mellette, és ott bizony az utolsó hónapban megcsaltam egyszer. Bárcsak visszapörgethetném az időt, mert nagyon megbántam, hogy egy ilyen csodaszép kapcsolatba ennyire belerondítottam, nem ezt érdemelte volna. Rá egy hónapra beleszerettem valakibe, és végleg szétmentünk, de soha nem mondtam el neki, sem hogy másért hagyom el, sem hogy megcsaltam, mert nem akartam még egy tőrt döfni belé. A jelenlegi páromat nagyon szeretem, és soha nem csalnám meg, már csak azért sem, mert már tudom, milyen mocskosul rossz érzés.
2009. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én a jelenlegi páromon kívül mindegyiket megcsaltam,de a mostanival ilyet soha nem tennék valószínű őket nem szerettem ennyire,a válaszom ha igazán szeretsz vkit,és tiszteled nem csalod meg

20/nő

2009. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
igazuk van.. ha megcsalod akk meg minek jössz vele össze?? ha szereted és baj van köztetek akk beszéljétek meg de ne csald meg SENKIVEL!! engem már vertek át és nagyon szíven ütött és az nagyon elrontotta az egészet.. a mostani barátomban bízok de mégis kevésbé ez miatt mert átvertek és megcsaltak.. ha szereted akk legyél vele de ne csald meg ha meg nem szereted akk hagyd el igaz az fáj de utánna jobb lesz:S 16/l
2009. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem akaraok én senkit megcsalni.
2009. márc. 21. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!