Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amiről nem tud az nem fáj!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiről nem tud az nem fáj! Mindenkitől ezt hallom nekem ez annyira szarul esik :S Ti megcsalnátok a barátotokat/nőtöket a háta mögött, tényleg ennyire elfogadott mindenki számára?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%
Sunset Limited, most hülyeséget mondtál, csak hogy tudd! Szerintem az emberek nagyon komoly hányada megteszi/tette már ezt, csak a java része nem derül ki. Én inkább az álszentséget utálom, amikor valaki hirdeti, hogy így szereti, úgy szereti a másikat, miközben lelkiismeret furdalás nélkül megteszi mással. Ez a kérdés engem nagyon erősen emlékeztet a film-valóság kontrasztra, csak itt elképzelések-valóság kontraszt létezik. Az egyik oldal az, amit itt olvasunk és az egymás közötti beszédben hallunk. A másik pedig az, amit akkor tapasztal meg valaki, amikor távol a párjától és az eredeti környezetétől él meg. Gondolok itt sok kollégistára, külföldön dolgozó/nyaraló emberre. Félreértés ne essék, nekem most nincs párom, tehát megcsalni sem tudtam volna senkit, viszont látni és hallani én is tudok.
2012. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én senkivel nem csalnám meg a párom. Én mindent el szoktam neki mondani. Ha meg is tenném, akkor azonnal észrevenné rajtam.

Jobbat úgysem találnék...

2012. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az élet kiszámíthatatlan..sose mond,hogy én nem lennék ilyen...s ezt tapasztalatból mondom. A hosszú házasság alatt johet valaki, akinél úgy fogod érezni...ez kell nekem...
2012. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ezért kell az elhatározás, mert az érzelem ingadozó! nekem nagyfateromék és szüleim a példa mindkettőjüknek első lány az életükben lett a feleségük és azóta is kitartanak egymás mellett, soha nem hallottam őket veszekedni, max vita volt de az egyik fél mindig engedett! ezt én természetesnek tartom hogy az érzelmi kötődés néha meggyengül, de emiatt miért kell megcsalni? sose értettem..
2012. dec. 17. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!