Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három évig voltam együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három évig voltam együtt a tőlem 25 évvel idősebb barátommal, amikor agyvérzést kapott. Újra kellett tanulnia enni, beszélni, járni. Másfél évig kitartottam mellette, de végül a szakítás mellett döntöttem. (? )

Figyelt kérdés
(Nincsen gyerekem 30 éves vagyok soha nem laktunk együtt)Rengeteg ember megszólt ezért a hátam mögött, főleg az ő családja. Átgondoltam azt, hogy nem tudni még mennyit kell a teljes felépülésig várni, ha egyáltalán bekövetkezik valaha a teljes felépülés. Átgondoltam azt, akarok-e gyereket szülni ilyen körülmények között! Tényleg szemétláda vagyok?
2009. máj. 16. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezz bűntudatot hisz másfél évig kitartottál mellette!Ha rögtön ott hagyod az agyvérzés után akkor az lennél de így nem!

Neki nem tudtál volna gyereket szülni,hisz mire felépül ami sajnos nem biztos már te is kiöregedtél volna abból.hogy biztonsággal gyermeket vállalj.Ne emészd magad.Nem vagy szemétláda!

2009. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy szemétláda.

Sőt, ha a barátod logikusan gondolkodik, akkor ő maga kért volna rá, hogy lépj tovább, bármennyire is fájdalmas.

2009. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, tovább kellett lépned, ez egyértelmű! Egyáltalán ne érezd magad rosszul, akik meg emiatt neheztelnek rád ne foglalkozz velük.
2009. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, szép, és még előtted áll az élet. Ne érezz bűntudatot.. Ami az előtt volt, az nem volt egy leányálom, és előbb-utóbb úgyis ki kellett volna jönnöd ebből valahogy.
2009. júl. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!