Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma el kellett altatni a 13...

Ma el kellett altatni a 13 éves kutyám mert amióta átszökött a szomszédba teljesen megőrült és nagy fájdalmai voltak. Úgy félek nem jól döntöttem és nem kellett volna elaltatni. Mit tegyek hogy ne hiányozzon annyira és ne rá gondoljak mindig?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 20:23
 1/5 anonim válasza:
100%

Nézd elmondásod szerint nagy fájdalmai voltak ami azt jelenti h mindenképpen jól döntöttél mert, nem nézted hogy szenved hanem (bizonyos nézőpontból)segítettél rajta.Én is igy döntöttem volna a helyedben.

Ami pedig a fájdalmat illeti az idő mindent megold.

2008. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, állatorvos altatta el, ő pedog biztos mondta volna, ha lett volna más megoldás, hogy segítsen a kutyuson.

Sajnálom :(

Gondolj arra, hogy kapott Tőled 13 szép évet! És Te is Tőle!

2008. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy enyhítsd fájdalmad, vehetsz egy másik kutyát, de mindenképp várj pár hetet. Ha nem szeretnél másik kutyát akkor is az idő mindent megold. Részvétem. :(
2008. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy éve veszítettem el a kutyusomat, 11 éves lett volna, de sajnos el kellett altatni, mert nagyon beteg volt, a legjobban felszerelt állatklinikára vittük kivizsgálni hátha van rajta segítség, de sajnos szegénykém annyira beteg volt hogy a mütétet sem élte volna túl. Megértem a fájdalmadat, én is szinte vele nöttem fel, olyan volt mintha a társamat veszítettem volna el, és még most egy év után is könnyes lesz a szemem ha róla beszélek. Azóta van már két kutyusom, akiket imádok, de én 4 hónapot vártam mire hoztam a kiskutyákat, nekem meg kelett gyászolnom a kutyusomat. Részvétem, tudom mit élsz át!
2008. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2008. nov. 1. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!