Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak eszköz lehetett a gyerekh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak eszköz lehetett a gyerekhez vagy a kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Az exem jelenlegi párja terhes lett, de úgy, h 12 hetesen szólt csak a srácnak. Azt mondta, h nem érez semmit. Találkoztunk, vacsizni voltunk, majd csókolóztunk, simi, tapi, aztán orális szex.

Azt mondja, h nagyon kizárja a csaj a terhességből.

Én meg nagyon úgy érzem, h a srác vagy eszköz a volt a gyerekhez ill. a felneveléséhez, vagy a gyerek eszköz a sráchoz...

Egy éve még azon ment a panasz a srác részéről, h 3 havonta van szex. Majd jött az info, h minden ok. Gondolom a csaj rájött, h másképp bajok lesznek, nem lesz gyerek. Most persze megint nincs szex.

Hogyan mondjam el ennek a pasinak, h halálraítélt a kapcsolatuk? Mert kívülről tökéletes, de véleményem szerint az a férfi, aki félrejár rendszeresen, az nagyon nem boldog.

Ja, mindannyian elmúltunk 30 évesek, de úgy viselkedünk, mint a 18-20 évesek.



2012. dec. 23. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"de véleményem szerint az a férfi, aki félrejár rendszeresen, az nagyon nem boldog." Hát nekem meg nagyon más véleményem van egy olyan férfinek csúfolt valakiről, akinek a barátnője babát vár, közbe meg máshova jár kefélni! Mondjuk az ágyasa (Te) is megérne egy misét! Te egy ilyen palival akarsz újra összejönni?
2012. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát pont ezen kattogok én is.

De mondom, a csaj teljesen kizárta onnantól kezdve, h a legkisebb gyanú felmerült, h terhes. Pedig ha ismeri - és ismernie kell - a férfit, tudnia kell, h nála az abortusz nem nagyon jött volna szóba. Már annak a gyanúja is felmerült, h nem az övé a gyerek.

2012. dec. 23. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
te nem látsz bele, csak a férfi nézőpontját ismered, ő azt mondja Neked amit hallani akarsz.
2012. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Pont ezért őrlődöm. Amúgy meg nem elég az, h a férfi nem boldog? Láttam már boldognak. (Mással is, nem csak velem.)
2012. dec. 25. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy gyermek nagy kapocs, talán a legnagyobb. Lehet, hogy nem boldog, de konstans boldogság nincs.

A terhesség és a baba születése nehéz időszak, átvészelhetik együtt. Ha el akarná hagyni a nőt, megtette volna.

2012. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!