Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdekes kapcsolat! Vagy ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekes kapcsolat! Vagy ennek koze sincs a kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Hello! Elsosorban kosz hogy rakatintottal a kerdesemre! Remelem segiteni is tudsz!


Nos van 1 lany akivel mondhatni olyan szal kot ossze ami nem is letezik! Hogy ez hogy lehetseges? Nos pofon egyszeru! Egy suliba jarunk.Az elso naptol miota meglattam mondhatni beleestem! Nem mondhatni rola hogy egy fullos/top csaj mert sok embert megkerdeztem h mit gondolnak a csajrol(persze anelkul hogy ok tudjak h nekem o bejon) es az esetek 95% a valasz nem volt arra a kerdesre h tetszik e a csaj! Ennek ellenere nekem nagyon tetszik a csaj es valamiert nagyon vonz! Mellesleg tetszik benne hogy kulonbozik a tobbi lanytol!Holott nem is tunik ki a tomegbol!


Nehany Info rola: Eleg csendes,szunetekbe bent ul,ritkan szolal meg,nem szereti ha elotte karunkodnak vagyha sexualis dolgokrol beszelnek!


Tovabbi INFOk rola es rolam: parszor meg regebben meghivtam hogy igyunk meg valamit! Mind2X visszautasitott valamilyen kifogast kapva! Ennek ellenere sokszor huzodik hozzam es neha olyan aranyos h fel tudnam falni!


Amit nem ertek : Ha gyakorlatilag az egesz suliban ahol 800 diaknal is tobb van es egyedul en nyitok komolyabban fele akkor miert zarja be az ajtokat elottem? Egyaltalan van ertelme probalkozni nala? Sokszor lemondtam rola de valahogy mindig oda jutottam ki hogy o az aki kell nekem! Probalok vele kedves,rendes lenni.Pl sokszor senki le se szarja csak en foglalkozok vele es megse ertekeli v nem tudom hogy fejezem ki magam.


Ti voltatok hasonlo helyzetbe? Ti mit gondoltok errol az egeszrol? Mit kellene tennem? Erdemes e egyaltalan probalkozni nala? Ha igen mivel? Kerek mindenkit h fogalmazzon meg nehany sort a velemenyerol!



U.I :-Elnezest az ekezetekert!

-Kosz hogy elolvastad!


2012. okt. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet hogy foglalt? Egész véletlenül
2012. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki, amit itt leírtál. :) (Na jó, azt, hogy másoknak nem tetszik, azt nem kellene...)

Szerintem ha mindezt őszintén elmondanád, leírnád neki, hogy nagyon magával ragadott a személyisége, és nem akarod feladni, akkor kiderülne, hogy van-e esélyed nála. Lehet, azt gondolja, hogy csak hülyíted, félénk, stb.

A legjobb lenne, ha egyértelműen kiderülne, hogy mi az oka a visszautasításnak: megkérheted, hogy nyugodtan mondja meg, ha nem jössz be neki és akkor nem próbálkozol tovább. Nyílt, egyenes, egyértelmű kommunikáció - az sosem árt! :)

2012. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de amugy szep lany! nem is ertem h a tobbieknek h nem tetszik! ....es a masodik kommentelehoz annyit fuznek hozza h nincs batorsagom megmondani neki:( de szerintem o is eszrevehette h felolem tobb mint szimpla baratsag!
2012. okt. 12. 18:58
 4/5 anonim válasza:

Persze hogy érdemes vele foglalkoznod!

Talán ha van elég merszed... menny oda hozzá és mond meg neki... hogy ő teccik neked.

Ha nincs merszed ehez.. akkor talán ha van együtt órátok akkor tegyél a padjába vagy táskájába egy borítékot amire ez van írva: Címzet: A legszebb lánynak Feladó: Aki téged nagyon szeret! De ne tegyél semmit a borítékba! :D És ha azt a borítékot felnyitja az illető akkor ugyan nem talál benne semmmit... vagy várjunk csak! Talááán még is! Hát persze , hogy... Ugyan is felnyitod te a boritokat (mielőtt odaadnád neki) és oda írod ezt: Nem bírom egy darab papírral megmutatni, mennyire szeretlek! <3


Vagy találj ki valamit :D Minden esetre nagyon örül egy lány ha egy fiú szerelmes belé... De még jobban szereti a lány ha a fiú be is valja személyesen. :D

Vagy talán mond neki hogy találkozzunk... itt meg ott XD

minden esetre ÉRDEMES vele foglalkozni :D

2012. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne félj, hívd el randira és ha nemet mondana megint, mond neki, hogy nincs mitől tartania :) kérdezd meg tőle, hogy miért nem akar eljönni veled a talira? lehet, hogy tényleg csak fél.
2012. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!