Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet újra megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újra megbízni valakiben?

Figyelt kérdés
Azok véleményére lennék kíváncsi elsősorban akiket már becsapott a párjuk(persze nem kisebb füllentésekre gondolok hanem komolyabb dolgokban való hazudozásra). Hogyan hoztátok helyre? Egyáltalán helyre lehet ezt hozni? Mennyi idő után tudtatok benne megbízni megint?
2012. szept. 3. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban, aki komolyabban átvert? Soha a büdös, retkes életben többet. Örüljön, hogy nem kapja vissza!
2012. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2012. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kidobtam a francba. én így reagáltam, nem vagyok egy papucs akihez vissza tudja hízelegni magát az ember
2012. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sehogy! keress olyat, aki tisztel annyira, hogy nem hazudja le a csillagokat is az égről!
2012. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a papucs tipusú emberek képesek ilyenre, ők amúgy is az alárendelt szerepét töltik be ezért képesek könnyebben túltenni magukat ilyeneken. Én egyszer próbáltam, tényleg mindent megtettem, hogy tiszta lappal kezdjük újra de nem tudtam elfelejteni (megcsalás) 31f
2012. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan a hazugság, akkor szakítani kell. Szem előtt kell tartani, hogy érünk annyit, hogy ne alázkodjunk meg senki előtt, mert mindenkinél van jobb!
2012. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!