Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tönkretett. Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkretett. Mikor fogok tudni megbízni valakiben újra, vagy legalább szexre mikor leszek készen? Meddig tart kikeveredni ebből a keserűségből, önsajnálatból?

Figyelt kérdés
Régebben tele voltam szexuális energiával, minden korábbi kapcsolatomban működött a szex az utolsó pillanatig. Vele nem. Kudarcba fulladt a szexuális életünk és ez úgy el vette a kedvem mindentől, hogy magamhoz nyúlni sem tudok. Gondolni sem tudok más pasira, 3 éve senki nem ért hozzám rajta kívül, életemben először a félrelépés gondolata sem fogalmazódott meg bennem (gondolom mert elvette minden önbizalmam a kudarc). Régen ha gondom volt evésbe meg alvásba menekültem, mostmár két hónapja nem eszem és nem alszom. Képtelen vagyok elengedni, tovább lépni, nyitni a világ felé, komolyan néha azon gondolkodom, hogy bárcsak elütne egy villamos. Jobban nézek ki mint valaha és a végén már olyan rossz volt a kapcsolat, hogy megváltásnak kellene lennie, hogy vége van és örömmel kellene belevetnem magam a pasizásba. Neki az is, ő felszabadult, boldog, van új nője minden happy. Hogy lehet ebből felállni? Mennyi ideig tart? Úgy érzem élni sincs kedvem :((((
2012. ápr. 4. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem te miért bünteted saját magadat miatta, miközben ő baromi jól érzi magát. Megéri?
2012. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Kifürkészhetetlen az emberi lélek. azt azért hozzá kell tenni, hogy sajnos minden áldott nap találkozunk, és nem tudom elkerülni sehogyan sem, vagyis ha megtenném az a totális egzisztenciális csődöt is jelentené.
2012. ápr. 4. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:

menjünk egy csajbulizni:P


én is kivagyok :(

2012. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idő+Idő majd találsz egy másik srácot aztán elfelejted a régit. EZ ÍGY VOLT ÉS ÍGY IS MARAD AMEDDIG VÉR FOLYIK AZ EMBER EREIBEN!! :) Kitartás!
2012. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, nagyon sokat tud segíteni egy pszichológus. Velem 1 hónapja szakítottak 4 év után, fogytam 10 kilót + asztma + nyugtatóval alszom, de még élek. Bár nekem is volt olyan gondolatom nem egyszer, hogy bár ütnének el vagy dőlne rám egy fa vagy bármi.

Tegnap voltam először, azóta mintha kicseréltek volna. Ha van rá lehetőséged, keress meg te is egyet.

2012. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Járok, már 2 hónapja...
2012. ápr. 4. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem jobb tőle? :S

Mondjuk nem lehet egy élmény minden nap látni, hogy ő boldog nélküled .. De te is tudod, hogy ezt az egészet magadban kell lerendezned legelőször, nincsen rá semmiféle trükk vagy praktika. Ha erős vagy, menni fog, adj magadnak időt : )

2012. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát tisztul a kép, de marha nehéz így, hogy heti 40 órát együtt és együttműködésben kell töltenünk. De igazad van, úgyis bennem tud csak elrendeződni, kívülről senki nem tud mondani egy varázslatot ami majd megoldja. Első lépésben erről kéne lekattannom, hogy a nagy önsajnálatban vadidegenektől kérek tanácsot, meg ezzel foglalkozom folyamatosan. Ideje előrenézni és csinálni a dolgom.
2012. ápr. 5. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!