Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne újra megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne újra megbízni valakiben, akit ugyan szeretek nagyon, de annyiszor kaptam már rajta hazugságokon, hogy már 20 ujjamon se tudnám megszámolni? Szerintetek meg tud valaha változni egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

a páromról van szó. nem nagy dolgokban hazudott nekem, de engem már ez is eléggé bántott, hogy kis szarságokban is hazudik nekem.

azt mondta megváltozik miattam, mert nagyon szeret, de én már ezt sem tudom neki elhinni, hogy szeret, mert ha igazán szeretett volna, soha nem hazudott volna nekem, főleg úgy, hogy én már a legelején megmondtam neki, hogy nálam az őszinteség és a bizalom a legfontosabb...

hát így állunk mostanában, szeretném én is ha úgy lenne, ahogy állítja, de nem tudom, hogy meg merjek-e bízni benne...

vélemény?( nem akarok se kort, se nemet írni, légyszi ne is kérdezzétek, köszi)



2012. ápr. 1. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én "kapcsolatom" végéhez is ez vezetett. De hidd el egy idő után belebolondulsz a kamuzásaiba. Lépjél te és add ki az útját. /nem változik a helyzet/
2012. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az ilyenek nem változnak meg soha. 18 éves kor fölött már biztosan nem
2012. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 omba ***** válasza:

Főnököm volt ilyenből, meg üzlettársam, - viszolyog tőle az ember egy idő után. Kínos, már, amikor kinyitja a száját...

Egyikkel se bírtam sokáig.

párkapcsolatban meg el sem tudnám képzelni.

Változni nem fog, nem tud.

Ez nekik valahogy életmód, meg tán nem is tartják hazugságnak.

2012. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mi is így állunk:) párom folyamatosan hazudozik nekem. igaz, hogy ő nagyobb dolgokban is előszeretettel teszi... most elérkeztem oda, hogy nem tudom, hogy hogyan tovább, de szerintem nekem sem ő az igazi, és ahogy látom neked sem. ne félj a jót egy jobbra cserélni:)
2012. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!