Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakit megcsaltak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit megcsaltak, és bosszúból visszaadta, az okozott valamiféle elégtételt? Esetleg sikerült feldolgozni a történteket?

Figyelt kérdés

Történeteket is írhattok, én nem ítélek el senkit. Érdekelne, hogy a bosszú segített-e valamit a továbblépésben. Esetleg így könnyebb volt-e együtt maradni, hogy megkapta a revansot?


Szerintetek egy olyan megérdemli hogy megcsalják, aki mással is megtette ezt?



2013. jan. 7. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Üdv a fórumon te gonosz nőszemély
2013. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

honnan tudod hogy nő vagyok? egy férfinak is fájhat ha megcsalják! téged még nem csaltak meg, mert látni hogy fogalmad sincs min megy ilyenkor keresztül egy ember. jobb ha belebetegszik? Ezt nagyon nehéz feldolgozni, komoly pszichés bajokat okoz sajnos, és valahogy túl kell tudni lépni ezen.


olyanok írjanak akik átmentek ilyenen, a többit töröltetni fogom!

2013. jan. 7. 22:48
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a visszacsalás egyáltalán nem okoz elégtételt. Te is ugyanarra a szintre süllyedsz le és semmivel sem leszel különb a másiknál.
2013. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Engem is csaltak már meg, de csak a nők tudnak ilyen gonoszok lenni, hogy bosszúállás meg minden.
2013. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy olyat kérdezel amire nem lehet röviden válaszolni, mert minden eset, nő és férfi, az előzmények és egyébként is minden kapcsolat más. De röviden szólva, mi azóta is együtt vagyunk ( eset óta több mint 1 év telt el )és nekünk pozitív irányba befolyásolta a dolgainkat.

Én sem elégtételt nem éreztem utána, sem lelkiismeret furdalást. Igazából semmit sem éreztem. És azóta sem érzek ezzel kapcsolatban. Megtörtént és ennyi.

2013. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

de te voltál a bosszúálló?


utolsó előttinek, meg azt akarom mondani, hogy én nem tudnám megcsalni még így sem, hogy a bosszú lehetősége is forr bennem. mert nem vagyok olyan.eljátszottam dühömben a gondolattal, mert hazudnék ha azt mondanám, hogy harag és düh nincs bennem. de nem tudom megtenni. nem fogok azért lefeküdni valakivel, hogy visszaadjam. szóval nem vagyok gonosz. De attól még érdekelhet, hogy másnak megérte e.

2013. jan. 7. 23:01
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
És azzal mit érnék el, hogy lesüllyedek az ő szintjére?
2013. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
amúgy meg lehet hogy megcsaltak, de mondjuk nem életed szerelme, aki miatt addig mindent félretettél, feláldoztál az életedből, akiben maximálisan megbíztál, akit egytelen igaz szerelmednek tekintettél. És egyszer csak hidegzuhanyként ér, hogy nem is szerethetett eléggé, ha így meg tudott alázni, el tudott árulni stb. Egy komolytalan kapcsolatban nem okoz ekkora törést a megcsalás, mint mondjuk egy komoly házasságban. abból pedig nem könnyű kiszállni, nem ölheted meg magad, szóval valahogy túl kell élni, és ha ilyen áron, akkor ilyen áron.
2013. jan. 7. 23:04
 9/20 anonim ***** válasza:

az exem halálpontosan ugyanúgy szenvedett miatta mint én ő miatta, ha nem jobban. de nem bosszúból tettem, hanem csupán lemondtam az exről és új életet kezdtem. azt mondta, amin keresztül ment, azt senkinek nem kívánja.


nos mint elégtétel semmit nem jelent, mert nekem az jelentett volna örömet, ha mindez meg sem történik és még együtt lehetnénk. nekem ez lenne az öröm. az, hogy visszakapta nem vidít.

ez olyan dolog pl, ne adj isten meghal valakid és kapsz a biztosítótól pár milliót. öröm ez?

2013. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. mondom hogy csak fantáziálás szinten gondoltam bele. és érdekel az emberek sorsa, ha valaki járt már így.
2013. jan. 7. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!