Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakit megcsaltak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit megcsaltak, és bosszúból visszaadta, az okozott valamiféle elégtételt? Esetleg sikerült feldolgozni a történteket?

Figyelt kérdés

Történeteket is írhattok, én nem ítélek el senkit. Érdekelne, hogy a bosszú segített-e valamit a továbblépésben. Esetleg így könnyebb volt-e együtt maradni, hogy megkapta a revansot?


Szerintetek egy olyan megérdemli hogy megcsalják, aki mással is megtette ezt?



2013. jan. 7. 22:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
még annyit, ha ez elégtételt és örömet okozna, akkor nem is szeretted igazán.
2013. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ó ez olyan nyálasan hangzik, már ne haragudj :D
2013. jan. 7. 23:14
 13/20 A kérdező kommentje:
mi szerinted a szeretet? van még olyan? olyan idealista vagy. Én is az voltam, de már nem vagyok. kaptam pár pofont az élettől :D
2013. jan. 7. 23:15
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem segített, sőt.
2013. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

látszik, mély kapcsolatod valakivel még soha nem volt. nah, majd ha az megcsal, akkor megérted a bosszútól nem lennél boldog és nem attól állnál talpra sem.

amúgy is, aki másnak fájdalmat és rosszat akar, azt csak magának fogja bevonzani.

2013. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

miért? te milyen tapasztalatokról, szeretetről, fájdalmakról tudsz nekem beszámolni, nagy élettapasztalattal rendelkező kedves 69%?

inkább úgy érzem, egy idealista tinivel beszélgetek, aki még hisz a csodákban.

2013. jan. 7. 23:20
 17/20 A kérdező kommentje:
a miénk is "mély kapcsolat" volt, ha elmesélném, nem hinnéd el, hogy nem egy filmről mesélek! Nem érted? nincs olyan hogy mély kapcsolat!!! Nagyon nagyot fogsz pofára esni ha ilyen naiv maradsz. sajnállak.
2013. jan. 7. 23:22
 18/20 anonim ***** válasza:
olyannal beszélgetsz, aki tudja, hogy nem csodákról van szó, hanem valós dolgokról.
2013. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

vagy nézzük a logikai és nem érzelmi oldalról:

te bosszúból cselekszel, tehát miatta.

ő nem bosszúból, tehát nem miattad feküdt le mással.


szóval ha te visszacsalod, azt csak Miatta teszed. és bármi, amit Miatta teszel, azt nem magadért teszed, a saját örömödre. ergo ki sem váltja ezt az érzést.


én pont ezt mondtam az exnek mikor kérdezte, hogy én is megcsalom e. hogy arra sem méltó, hogy Miatta kapjon meg más férfi.

2013. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es jól látja a dolog lényegét,mint bosszú nem ad elégtételt de amúgy nekem jól esett :D mint "bosszú"
2013. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!