Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

8 hónapot voltam egy férfivel, akinek titokba családja volt,sorba megcsalt engem is,már az összeköltözést terveztük kinéztük a lakást is. Nekem rózsaszín köd volt,nem is gondoltam ilyenekre és most iszonyat fáj az amit tett,hogy hogyan tudott így átverni.


Minden úgy derült ki,hogy megtaláltam a konyhájába a gyerektartásról szóló papírt,aztán tálalt hogy van családja,csak a feleségével próbálják helyrehozni a dolgokat ,van 2 gyereke és hogy másokkal is "találkozgat" egyalkalmas dolgokra.


Iszonyatosan fáj és a sárga földig megalázva érzem magam,én azt hittem hogy megtaláltam végre az igazit és most borult minden.

25/N


2012. dec. 28. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon borzalmas dolog ilyet átélni, a csalódotság a fájdalom a düh a harag ilyenkor mindennél erősebb. Adj időt magadnak hogy feldolgozd a történteket, tombolj sírj őrjöng jogod van hozzá. Az ilyesmin csak az idő segít, az ami begyógyítja a sebeket.
2012. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom ami történt, meg is értem, hogy megalázva érzed magad. Kezdd azzal, hogy ezt az alakot messziről elkerülöd. Ne csinálj semmi hülyeséget, foglald el magad, olvass, nézz filmeket, találkozz többet a barátaiddal, és aztán újúlt erővel találni fogsz majd egy olyat, aki megérdemel téged és nem ver át.
2012. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És ami a legszörnyebb hogy jelentleg 1 percre lakik tőlem,ugyanabba a boltba járunk,utcán még óvatlanul is összefutunk.
2012. dec. 28. 12:38
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez durva,nekem is volt ilyen párom,bár neki nem volt se családja,se felesége,de nagy nőcsábász volt.Én egy hónap után kidobtam,emiatt.Nagyon sokáig nem tudtam kiheverni,legalább fél évig tartott,mire normálisan tudtam kezelni ezt a dolgot.De hidd el,jobb az,ha megszabadulsz egy ilyen embertől.Én sem bántam meg.Sokkal jobban jártam azzal,hogy utána inkább egyedül maradtam és végül megtaláltam azt,aki soha nem cseszne ki velem.
2012. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem anno sokat segített az,ha haverokkal lógtam és elfelejtettem legalább arra az időre ezt az egész hülyeséget.Persze egyedül ugyanúgy szomorkodtam.
2012. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
csakis az idő kedves..
2012. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pozitivan fogd ezt fel, hiszen a szerencse ott van ebben, hogy az osszekoltozes elott derultek ki ezek a dolgok pl., tehat erezz halat, hogy idoben szabadultal meg egy ilyen embertol!
2012. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kell időt hagynod magadnak arra is,hogy kisírd magad otthon,egyedül,magányosan,hogy magadba fordulj,levond a tanulságokat,következtetéseket,hogy gondolkodj,emlékezz,szomorkodj,tépelődj.Aztán,ha túl vagy ezen a gyászidőszakon,elkezdheted a barátokkal bulizást,tombolást,csavargást,ivást.Nyilván nem kétperces munka lesz ebből a csalódásból felállni,de gondolj arra,mennyivel másabb lesz az életed,ha végre túl leszel rajta!Elvégre most megszabadultál egy olyan embertől,aki csak tönkretett volna.
2012. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
hahaa..még mindíg jobb hogy nem TE vagy a feleség.
2012. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Férfiaktól jobbat ne várj.
2012. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!