Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ötleteket, tapasztalatokat várok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket, tapasztalatokat várok?

Figyelt kérdés

Egy barátom csajával vagyunk közelebbi viszonyban. Elég közel állunk ahhoz, hogy szerelem legyen (talán van)

Viszont a lánynak van egy gyereke 3 éves (az apuka ismeretlen, bonyolult... ) A jelenlegi kapcsolat kihűlt, nem az igazi köztük semmi, csak a gyerek miatt vannak együtt, velem úgy találkozott, hogy velük laktam egy ideig, és rájött, hogy van jobb is mint a jelenlegi. Nem tudom mit tegyek, nagyon szeretném a lánnyal komolyabbra fordítani a dolgot, de ha otthagyja a párját akkor én elveszítem a barátomat, mert ő nem úgy fogja majd fel a dolgot, hogy miatta volt szar, hanem én kavartam bele a dologba...



2013. jan. 9. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Van a kérdésben egy is hiba:Az a pasas nem a barátod.Senki nem izgul rá a barátai nőire.Maximum haverod lehet,de abból se vagy valami jó.Szégyelheted magad...
2013. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez elég sz*r helyzet. Velem is megesett csak a másik oldalról. Az én barátnőm lett az egyik jó barátom barátnője. De mi megbeszéltük ezt a dolgot, hogy no para. Ha ők így jól érzik magukat én nem szólok bele, az a lényeg hogy boldogok legyenek. Azóta is tartom a kapcsolatot velük. Mondjuk ez ennél egy picit bonyolultabb történet, de azóta 100 jobb csajt is találtam. Csak nem feküdtem le velük mert én csak egyet keresek :D


Szóval szerintem úgy indulhatna a dolog, hogy beszélgettek erről a csajjal és ha úgy érzitek, hogy érdemes lenne belemenni, akkor kéne beszélni a srác fejével is. Persze leginkább nem neked kéne vele beszélni hanem a csajnak. Mi úgy voltunk, hogy én nem veszem el a barátom csaját, ő is azt mondogatta, hogy soha nem szeretné el a barátja csaját, ezért végülis a lányra bíztuk a döntést. Ő meg meg volt bolondulva, nem akart dönteni, mert hogy engem ne bántson meg, bla-bla. Aztán végülis én léptem, hogy akkor jó, nekem elég. Próbáljátok meg. Ha nem sikerül azért vissza ne gyere, mert nem vagyok tartalékos katona, de ha összejön a dolog akkor csak egészségetekre. És úgy tűnik, hogy összejött. Én ennek csak örülök. Éljenek boldogan :)

2013. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha ne aldozz fel egy baratsagot egy noert.
2013. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eléggé bonyolult a lány viszonya a férfiakhoz!

Most Te gondold végig! Ha ez a lány ennyire szabadon kezeli a kapcsolatait. akkor Te mennyire leszel fontos a számára, vagy esetleg meddig? Ezért érdemes egy barátságot felrúgni?

Ezt egy barátnőmmel soha sem tenném meg.

2013. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!