Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szokás mondania a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szokás mondania a fiúnak ha megkéri a barátnője kezét? Tippeket, ötleteket, tapasztalatokat kérek. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát leszel a feleségem?!:D
2010. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
...de előtte gondolom kell valami "bevezető" szöveg.
2010. máj. 10. 17:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Légy a nejem! xD
2010. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kössz kutyák...remélem írnak normális emberek is
2010. máj. 10. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Viccet félretéve :D

Rendezz meg neki egy vacsorát, mondjuk: Nálad.

aztán mondd meg neki, hogy szereted, és gondolkoztál egy kicsit a kapcsolatotokon, hogy komolyabra is fordulhat, utána kérd meg. ennyi.

2010. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem nálam gondoltam,hanem ott ahol összejöttünk.Egy parkba a padon.
2010. máj. 10. 17:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: mér kéne bevezető szöveg? Az én vőlegényem úgy kérte meg a kezem,hogy jött hozzánk és hozott egy szál rózsát, amit nem is furcsálltam,mert kb minden hónapba kapok egyet, és odaadta és tök édesen mosolygott én pedig megkérdeztem,hogy min mosolyog és akkor előhúzta a gyűrűt és annyit kérdezett, hogy "Leszel a feleségem?" :D
2010. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt részem ilyenben, de én úgy tudom elképzelni, hogy elhivja a mit sem sejtő barátnőjét mondjuk vacsorázni, esetleg összejönnek a haverjaival beszélgetni, vagy csak simán otthon kettesben :) meghitt hangulatban egyszercsak letérdel, vagy ha azt nem szeretné, akkor odaáll elé, belenéz a szemébe, stb, ilyesmik :) előveszi a gyűrűt, kibontja, barátnője felé forditja és" megtisztelnél azzal Csillagom, hogy hozzámjösz?" én elsirnám magam :$ gyönyörű dolog lehet az ember életében :)
2010. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha romantikus akarsz lenni, akkor találj ki valami meglepit (valami közös vacsora, esetleg, ha telik rá, akkor egy hétvége valahol). Ha a szavak erejétől tartasz, akkor akár egy szép ki levélkébe is teheted, amit mondjuk a félbevágott zsemlébe rejtesz (vagy a pincér, akivel előtte megbeszéled a dolgot).


Én a feleségemtől csak annyit kérdeztem, hogy boldoggá tenne azzal, hogy a feleségem lesz? Azt mondta igen :-)

2010. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szívesen elolvasnék még párat!
2010. máj. 10. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!