Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha a csajod szobája tele van az exektől kapott apró ajándékokkal, csecsebecsékkel? Mi ilyenkor a helyes reakció, teendő?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

pl megkérdezni tőle hogy miért vannak kint...

valószínű egyébként azért mert vmi kedves emlék fűzi hozzá.. vagy éppen rossz amiből tanul/t....

2009. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavarna. Ha nagyon zavar kérd meg hogy pakolja össze az exes cuccokat. Egyébként a szobálya az pontos j.
2009. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Az én barátomnak az ágya fölött volt kirakva egy plüss szívecskével amit az exétől kapott, én mondtam neki, hogy dobja ki mert ha nem akkor én fogom, így is történt. Szóval az én szememet szúrta főleg,hogy szívecskés, de én amúgyis féltékeny típus vagyok szóval nembiztos,hogy ez a helyes reakció.
2009. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
engem is nagyon zavarna...
2009. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha zavar, kérd meg, hogy tegye el. Mondjuk én inkább kidobatnám az enyémmel, de én nagyon féltékeny vagyok, meg a párom is. Még a pasis posztereket is leszedette velem anno. De nekem is vannak kinn bögrék (persze semmi "szeretlek" feliratú), vagy gyertyatartó, amit régi pasiktól kaptam, de ő nem tudja, hogy kitől van. Meg ha költözünk, nem viszem magammal ezeket.


Annyira azért nem gáz, hiszen neki is van múltja, mint mindenkinek. És lehet, hogy épp a múltja tette ilyenné, amilyennek most te szereted. :)

2009. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Semennyire nem gáz ... sztem az a gáz ha vki megkéri h szabadúljon meg tőle vagy ha nem akkor ő maga fogja kidobni ... na ez már elég ciki rekació....Miért ne lehetne kint egy gyertyatartó amit használok is ... pff
2009. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
ugyan mar. nekem is ott van a polcomon az a plüssallat amit az exemtol kaptam. de nem azért mert fontos szerepet tölt be, hanem mert aranyosnak tartom.
2009. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy kidobatnátok? mit képzeltek magatokról? hát komolyan, nem hiszem el... nem értem, miért ne tarthatná kint a csecsebecséket a polcán? ezek ajándékok. egy pár szakítása meg nem azt jelenti, hogy kivagdossuk az ajándékait a kukába! szánalom... fel kéne nőni oviskáim. ha nekem engem ilyenre szólítana fel a jelenlegi barátom, hogy dobáljam ki az exem ajándékait, ő lenne kidobva, hogy csak úgy nyekkenne!
2009. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
ki az aki lepontoz mert azt irom h nem kell h aggodjon meg h az én polcomon is kint van???????? élvezitek???????????????????
2009. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyforma emberek!! Tehát hat téged zavar szólj neki, nem muszáj kidobnia, legfeljebb rakja a szekrényébe. Az is természetes viselkedés ha zavar valakit, és az is természetes, ha nem. Azért nem kell leszólni a másikat, én se teszem.
2009. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!