Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lenne a helyes reakció? A barátom más lányokat ölelget buliban.

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, komolyan tervezzük a jövőt. Mindketten huszonévesek vagyunk, ő 25 ff én 22 lány. Mikor megismerkedtünk, említés szintén mondta, hogy neki kb. ugyanannyi lány barátja mint fiú. Oké mondom, ebben nincs semmi furcsa. Csak akkor vált furává, amikor megtudtam (nem a barátomtól), hogy a lánybarátai közé tartozik a kamasz plátói szerelme... Ez már kicsit különös volt, de magyaráztam azzal, hogy mivel velem van, engem szeret. A baráti társasága is huszas évek közepén járnak, 25-27ig és még mindig diszkóba járnak, járunk, én is a barátommal megyek kicsit táncolni, de már érzem 22 évesen hogy kezdek ebből kinőni, szerintem ebben semmi furcsa nincs.

És most a fő problémám: a barátom és én is ittunk, és olyan dolgokat vettem észre amit eddig nem: a barátomhoz odamennek a lánybarátai, ölelgetik, nagyon szorosan simulnak hozzá és én hiába látom, egyszerűen nem tudom h reagáljam le. Sokszor volt olyan is hogy nem tudtam éppen hol van a barátom... Ti hogy viselitek, ha a barátotok barátja, aki lány, ölelgeti őket és simulnak hozzá?

Amikor ezért szóltam a végén, mondta a barátom hogy ők csak haverok!! Persze, másnap nem is emlékezett semmire.

Nélkülem meg nem megy bulizni, pedig sokszor mondtam h nyugodtan menjen nélkülem, nekem meg sokszor a lányok miatt nincs kedvem (isznak, simulnak, dörgölőznek mindenkihez és engem meg lenéznek, mivel én nem viselkedek úgy és nem vagyok részeg minden hétvégén), és azt sem szeretném, hogy miattam ne találkozzon a barátaival:(

Szerintetek??


2011. dec. 5. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a barátod kezdeményezi, akkor semmit.


Vannak részegen szeretetrohamos emberek. Egyik jóbarátom is ilyen. Ha hárman (férjemmel) elmegyünk szórakozni, bizonyos alkoholszint után kényszeresen ölelget. Egyszer a férjemet is megpróbálta megölelni, de mondta, hogy inkább engem, ha már választani kell, úgyhogy azóta is én vagyok az ölelések célpontja. Közben párás szemmel magyarázza, hogy mennyire örül, hogy a barátja vagyok és végigsorolja a jó tulajdonságaimat.


Semmi extra nincs benne, szerintem ha rajta múlna, ilyenkor a pincért is megölelgetné.

2011. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát anno nekem is volt olyan fiú barátom,aki buli közben odajött, megölelgetett és megpuszilgatta a fejemet,egyikünknek se volt akkor kapcsolata. Viszont köztünk soha nem volt több barátságnál. Mikor előbb neki aztán meg nekem lett párom erről leszokott, ha találkoztunk megölelt,de annyi,soha nem bújtunk vagy simultunk össze. A pároddal normálisan el kéne beszélgetned,h ez zavar. Kiváncsi lennék,ha veled csinálnák ezt pasik akkor neki,hogy tetszene a dolog.
2011. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a pároddal kellene megbeszélned. Mondd el neki hogy ez téged zavar!
2011. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
fordított eset is történt: az egyik barátnőmmel táncoltam és "odatáncolt" hozzám egy srác, a barátom rögtön odajött és leállította a srácot, aztán mondta hogyha még egyszer odajön, szóljak neki és leállítja (most szépen is fejeztem ki magam). Tehát ő féltékeny, én meg ne legyek az? :(
2011. dec. 5. 14:40
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

"Amikor ezért szóltam a végén, mondta a barátom hogy ők csak haverok!! "

Ilyen nincs. Meg kell különböztetni a havert a szexuális partnertől. Haversából meg is dugná?-csak mert haver...

2011. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Tudod mit? Úgy otthagynám, mint eb a szarát...ennyi.

Nincs mellébeszélés és magyarázkodás.

2011. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha minden jól megy és amúgy meg tényleg szeret téged, ez meg fog szűnni fokozatosan. Én 13 éve vagyok együtt a párommal (már 8 éve a férjem,) az elején nálunk is így ment. Sok lány barátja volt, kicsit már engem is feszélyezett, hogy mindig mindenhol ott vannak velünk és nagy puszi haverok, de nem tettem semmit, úgy tettem, mintha nem zavarna. Szerintem a kapcsolat elején - és az egy év még mondható "elejének"- kell egy bizonyos átállási idő a férfinak, hogy a párja kerüljön előtérbe, a férfiak amúgy is nehezebben hanyagolják a haverokat. Nálunk szépen lassan elkoptak, kinőttünk a Discóból, más dolgok váltak fontossá, így egyre kevésbé akadt közös témájuk. Ha úgy érzed más probléma nincs, akkor legyél türelmes, a férfiaknak nem szabad érezniük, hogy korlátozva vannak, vagy kisajátítják őket, mert annál rosszabb lenne a helyzet.
2011. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem árult zsákbamacskát, korrektül megmondta az elején, mire számíthatsz. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. A barátai előbb voltak az életében, mint te. Én kirúgnám azt, aki meg akarja szabni, kivel és hogyan barátkozom.

Nyilván a csajok annyit engednek meg maguknak, amennyit a párod is megenged nekik. Ha ezzel bajod van, a pároddal kell megpróbálni tisztázni. De sajnos ha ő nem akar változtatni, akkor vagy elfogadod vagy elhagyod.

2011. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó kommentelőnek: más probléma nincs a kapcsolatunkban, igaz ez se olyan vészes, csak egyszerűen zavar, érzem hogy szeret.
2011. dec. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!